تقویت روحیه امیدآفرینی و فعالیت های گروهی مبتنی بر مدرسه محوری ضرورت دارد

پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی؛

تقویت روحیه امیدآفرینی و فعالیت های گروهی مبتنی بر مدرسه محوری ضرورت دارد

وزیر آموزش و پرورش به مناسبت پاسداشت سالروز تاسیس نهاد امورتربیتی و آغاز هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی گفت: روحیه امیدآفرینی و تقویت فعالیت های گروهی مبتنی بر مدرسه محوری، استفاده از ظرفیت اولیا و مربیان، تعمیم نقش تربیتی همه کارکنان آموزش وپرورش و بهره مندی از ظرفیت دستگاه های متولی تربیت، از آرمان های ما در مسیر جریان ساز تحول راهبردی در این عرصه است.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، رضامراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش به مناسبت پاسداشت سالروز تاسیس نهاد امورتربیتی و آغاز هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی پیامی صادر کرد.

متن پیام رضامراد صحرایی به شرح زیر است:

با تقدیم برترین سلام ها و تحیات بر معمار جاودانه انقلاب شکوهمند اسلامی و امام شهیدان و معلمانی که با برگزیدن راه شهادت، سفیران عشق در آسمان ها شدند؛ به ویژه شهیدان رجایی و باهنر که نهاد امور تربیتی را به عنوان صدقه جاریه، بر تارک بی کرانه تربیت بنیان نهادند و درود بر همه اندیشه های نابی که با هزاران آیه شکفتن، مسیر سبز رسیدن به حیات طیبه را در پرتو سند تحول بنیادین آموزش وپرورش و بیانیه گام دوم انقلاب، بر صفحه باشکوه تعلیم و تربیت آبیاری کردند.

ترنم تربیت، شوق جهادگونه ای را بر گستره زیست بوم جدید، طنین انداز کرده است تا با اجرای طرح های ناب تربیتی همچون برنامه فراگیر پرورشی و فرهنگی، داعیه دار تبلور مفاهیم پایه «هویت، ایمان، امید، نشاط و خردورزی» برای دانش آموزان عزیزمان باشد.

روحیه امیدآفرینی و تقویت فعالیت های گروهی مبتنی بر مدرسه محوری، استفاده از ظرفیت اولیا و مربیان، تعمیم نقش تربیتی همه کارکنان آموزش وپرورش و بهره مندی از ظرفیت دستگاه های متولی تربیت، از آرمان های ما در مسیر جریان ساز تحول راهبردی در این عرصه است.

بی تردید نامی که بر وسعت بی انت های تربیت می درخشد، نام مربیان تربیتی، معاون پرورشی و مشاوران است که به تاسی از شهیدان عرصه تربیت، تجلی بخش زیبایی ها و فضایل اخلاقی در دانش آموزان دهه هشتادی و نودی هستند. اینک به بهانه پاسداشت سالروز تاسیس نهاد امور تربیتی و آغاز هفته تربیت اسلامی در سال 1402 ضمن تقدیر از زحمات فعالان این عرصه خطیر، بار دیگر در برابر وجدان هایمان پیمان می بندیم که هرکدام از ما در مقام یک مربی، برای رسیدن به جامعه ای مبتنی بر آگاهی، آرامش و دین باوری، در خدمت اهداف تربیتی باشیم.

باور داریم که فردای ایران قوی، آکنده از عطر موفقیت هایی خواهد بود که از مدارسی قوی با تربیت نسل آرمانی، مبتنی بر انتظار مهدی موعود (عج) نشات گرفته است.

تقویت روحیه امیدآفرینی و فعالیت های گروهی مبتنی بر مدرسه محوری ضرورت دارد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تقویت روحیه امیدآفرینی و فعالیت های گروهی مبتنی بر مدرسه محوری ضرورت دارد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تقویت روحیه امیدآفرینی و فعالیت های گروهی مبتنی بر مدرسه محوری ضرورت دارد"، کلیک کنید.