تلویزیون X در راه است!

به گزارش خبرگزاری آژیراک، «ایلان ماسک» در تلاش برای رقابت با یوتوب و افزایش تمرکز ایکس بر محتواهای ویدیویی، قصد دارد به زودی یک اپلیکیشن برای تلویزیون های هوشمند آمازون و سامسونگ عرضه کند. در این اپلیکیشن می توان ویدیوهای طولانی شبکه اجتماعی ایکس را مستقیماً در تلویزیون مشاهده کرد؛ به نظر می رسد که کارکرد این اپ مشابه اپلیکیشن یوتوب برای تلویزیون های هوشمند باشد.

بر اساس گزارش مجله آژیراک، ایلان ماسک در ایکس، در پاسخ کوتاهی به پست یک کاربر مبنی بر اینکه ویدیوهای طولانی مدت این پلتفرم را می توان مستقیماً در تلویزیون های هوشمند تماشا کرد، گفت که «به زودی» این قابلیت ممکن خواهد شد. اپلیکیشن ایکس برای تلویزیون احتمالاً شبیه به اپ تلویزیونی یوتوب خواهد بود. فورچون به نقل از یک منبع آگاه می گوید که ماسک قصد دارد با یوتوب رقابت کند.

تلویزیون X در راه است!

ایلان ماسک پیش ازاین گفته بود که می خواهد شبکه اجتماعی ایکس را به یک سوپراپ تبدیل کند. ماسک برای تحقق بخشیدن به این موضوع، برنامه های مختلفی در سر دارد؛ برای مثال، مدتی پیش این پلتفرم قابلیت تماس تصویری و صوتی را برای کاربران فراهم کرد و همچنین این میلیاردر می خواهد پرداخت های همتابه همتا را در ایکس ارایه دهد.

ماسک برای تبدیل کردن ایکس به یک پلتفرم ویدیومحور، قصد دارد افراد مشهوری مانند «تاکر کارلسون»، مجری و مفسر شبکه فاکس نیوز و «دان لمون»، مجری سابق CNN را به ایکس بیاورد. او همچنین از یوتوبر مشهور، «مستر بیست» دعوت کرد تا در این پلتفرم ویدیوهای خود را منتشر کند.

البته ایلان ماسک صرفاً به انتشار ویدیو اکتفا نکرده است و به محتواهای متنی نیز توجه دارد. امروز شبکه اجتماعی ایکس قالب جدید «مقالات» را معرفی کرد که در آن کاربران پریمیوم و سازمان های تاییدشده می توانند مقالاتی با 100 هزار کاراکتر همراه با تصاویر و ویدیو منتشر کنند.

227227

تلویزیون X در راه است!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلویزیون X در راه است!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلویزیون X در راه است!"، کلیک کنید.