تماس تلفنی وزیر خارجه عربستان و باقری

تماس تلفنی وزیر خارجه عربستان و باقری

سرپرست وزارت خارجه کشورمان و وزیر خارجه عربستان سعودی تلفنی درباره تقویت روابط دوجانبه رایزنی کردند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، وزارت خارجه عربستان سعودی امروز پنجشنبه اعلام کرد که فیصل بن فرحان، وزیر خارجه این کشور با علی باقری کنی، سرپرست وزارت خارجه ایران تماس تلفنی داشته است.

بنا به بیانیه وزارت خارجه عربستان سعودی، این تماس از سوی باقری انجام شده و و طی آن، دو طرف درباره روابط دوجانبه و راه های تقویت آن و همچنین تحولات منطقه ای و بین المللی رایزنی کردند.

وزیر خارجه عربستان که هم اکنون در پکن به سر می برد، بار دیگر خواستار برقراری آتش بس دایمی در نوار غزه و تضمین ورود کمک های بشردوستانه شد.

جنگ رژیم اسراییل علیه نوار غزه وارد روز 237 شده و طی این مدت بیش از 36 هزار غیرنظامی که عمدتاً زن و کودک هستند، به شهادت رسیده اند. سرپرست وزارت خارجه کشورمان در راستای توقف این جنگ رایزنی هایی با همتایان خود در منطقه اخیرا داشته است.

تماس تلفنی وزیر خارجه عربستان و باقری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تماس تلفنی وزیر خارجه عربستان و باقری" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تماس تلفنی وزیر خارجه عربستان و باقری"، کلیک کنید.