تمرین فشرده شاگردان عبدی زیر بارش باران و رنگین کمان – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

تمرین فشرده شاگردان عبدی زیر بارش باران و رنگین کمان - خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آژیراک و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اردوی تیم ملی فوتبال جوانان زیر 20 سال ایران همچنان در شهرستان کرج زیر نظر کادر فنی در حال پیگیری است.

شاگردان حسین عبدی در تمرینات فشرده صبح و عصر خود کارهای تاکتیکی مدنظر کادر فنی را انجام می دهند تا هرچه بیشتر با دیدگاه های مربیان رده ملی خود آشنا شوند.

تمرین عصر امروز ملی پوشان جوان کشورمان در حالی پیگیری شد که بارندگی باران باعث نشاط و شادابی هرچه بیشتر آنها شد.

با پایان بارندگی در شهر کرج رنگین کمان زیبایی در آسمان پدید آمد که نگاه حاضران تمرین را به خود جلب کرد.

شایان ذکر است اردوی تیم ملی جوانان کشورمان تا 23 اردیبهشت ماه ادامه دارد و پس از آن ارزیابی های مربیان این تیم طبق برنامه کاملا مدون از پیش تعیین شده در مسیر کشف و استعداد و استفاده از جوانان ایران در مستطیل سبز ادامه دارد.

تمرین فشرده شاگردان عبدی زیر بارش باران و رنگین کمان – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمرین فشرده شاگردان عبدی زیر بارش باران و رنگین کمان – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمرین فشرده شاگردان عبدی زیر بارش باران و رنگین کمان – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.