تنش بین مسکو و برلین؛ روسیه سفیر آلمان را فراخواند

تنش بین مسکو و برلین؛ روسیه سفیر آلمان را فراخواند

به گزارش آژیراک به نقل از آژیراک، به دنبال درز فایل صوتی افسران ارشد آلمانی که در آن درباره ارسال سلاح به اوکراین جهت حمله به پل کریمه صحبت می شود، وزارت خارجه روسیه سفیر برلین را فراخواند.

پیش تر مقامات روسیه از برلین خواسته بودند تا درباره این فایل توضیح دهند. شبکه تلویزیونی راشاتودی روز شنبه نسخه متنی فایل صوتی مکالمه بین چهار افسر نیروی هوایی آلمان شامل ژنرال اینگو گِرهالتس را منتشر کرد و مدعی شد که این فایل را از مقامات سرویس امنیتی روسیه به دست آورده است.

افسران آلمانی در این فایل 38 دقیقه ای که تاریخ آن 19 فوریه قید شده است، در باره جزییات عملیاتی و اهداف موشک های دوربرد «تاروس» که آلمان قرار است به اوکراین ارسال کند، بحث می کنند و این مکالمه با لحنی انجام می شود که به نظر می رسد همه موضوعات مورد توافق قرار گرفته و علاوه بر این، درباره «نحوه انکار منطقی ماجرا به گونه ای که عدم عبور آلمان از خط قرمز رویارویی مستقیم توجیه شود» نیز بحث شده است.

311311

تنش بین مسکو و برلین؛ روسیه سفیر آلمان را فراخواند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تنش بین مسکو و برلین؛ روسیه سفیر آلمان را فراخواند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تنش بین مسکو و برلین؛ روسیه سفیر آلمان را فراخواند"، کلیک کنید.