تنش در مرزهای شمالی؛ شهرک کریات شمونه موشک باران شد

گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین آژیراک؛ «20 موشک از جنوب لبنان به سمت کریات شمونه شلیک شد و یکی از موشک ها مستقیماً به ساختمانی در این شهرک اصابت کرد»، این گزارش رسانه های عبری از حمله موشکی جنوب لبنان به سمت شهرک های اسراییلی است.

رسانه های اسراییلی پیش از گزارش این حملات، اعلام کردند که آژیرهای خطر برای چند بار متوالی در شهرک های کریات شمونه، کفار یووال و معیان باروخ در منطقه اصبع الجلیل در مرز لبنان و فلسطین به صدا درآمده اند.

تنش در مرزهای شمالی؛ شهرک کریات شمونه موشک باران شد

فعال شدن آژیرهای خطر در شهرک های شمال

جنبش حزب الله لبنان از ابتدای آغاز عملیات طوفان الاقصی تاکنون که 119 روز از آن می گذرد، عملیات ها و حملات خود را در حمایت از مردم ثابت قدم فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی از نیروهای شجاع مقاومت فلسطین ادامه داده و موجب تلفات مستقیم در صف اشغالگران شده است.

ارتش اسراییل در روز صد و دوازدهم از جنگ علیه غزه و تداوم درگیری ها در مرزهای شمال اراضی اشغالی، اعلام کرد که «تعداد افسران و سربازان مجروح ما از ابتدای جنگ 7 اکتبر به 2748 نفر و از آغاز حمله زمینی به 1258 نفر افزایش یافته است».

تنش در مرزهای شمالی؛ شهرک کریات شمونه موشک باران شد

سربازان کشته و زخمی شده اسراییل در مرز با لبنان

پیش از آغاز حملات موشکی از لبنان، رسانه های محلی اعلام کردند که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی مناطقی اطراف شهرک الناقوره را گلوله باران کرده است؛ علاوه بر آن حومه شهر خیام در جنوب لبنان هم هدف جنگنده های اسراییلی قرار گرفت.

امروز هم رسانه های عبری علاوه بر اعلام حملات موشکی به کریات شمونه، گزارش دادند که 2 موشک از جنوب لبنان به سمت یکی از پایگاه های ارتش رژیم اسراییل در منطقه اصبع الجلیل در شمال فلسطین اشغالی شلیک شده است.

طبق این گزارش ها سخنگوی شهرداری کریات شمونه علی رغم اصات مستقیم برخی موشک ها به اهداف تعیین شده، اذعان کرده که اصابت 4 راکت در مناطق باز شهرک بدون آسیب و خسارت ثبت شده است.

پایان پیام/
شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

تنش در مرزهای شمالی؛ شهرک کریات شمونه موشک باران شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تنش در مرزهای شمالی؛ شهرک کریات شمونه موشک باران شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تنش در مرزهای شمالی؛ شهرک کریات شمونه موشک باران شد"، کلیک کنید.