توزیع میوه تنظیم بازار شب عید از طریق 6 غرفه در شهرستان ورامین

توزیع میوه تنظیم بازار شب عید از طریق 6 غرفه در شهرستان ورامین

آژیراک/تهران معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه ورامین گفت: میوه تنظیم بازار شب عید از طریق 6 غرفه در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

حسن فیروزی، معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه ورامین با اعلام این خبر اظهار کرد: تمامی تمهیدات لازم از طریق ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین برای تامین میوه باکیفیت شب عید اندیشیده شده است و طبق برنامه از روز شنبه بیست و ششم اسفندماه توزیع می شود.

فیروزی گفت: برای رفاه حال شهروندان میوه شب عید امسال با انتخاب مباشر شهرستانی و با کیفیت بالا به طور خاص ویژه شهرستان ورامین خریداری و توزیع خواهد شد.

وی با تشریح نرخ اقسام میوه خاطر نشان کرد : پرتقال تامسون با قیمت 185/000 هزار ریال، سیب قرمز و زرد 310/000 هزار ریال و خرمای کبکاب با قیمت 620/000 هزار ریال از طریق 6 غرفه در شهرستان ورامین توزیع می شود.

فیروزی اظهار کرد: جانمایی غرفه ها به گونه ای انجام شده است که تمامی شهروندان شهرستان ورامین بتوانند دسترسی مناسبی به غرفه های توزیع میوه تنظیم بازار شب عید داشته باشند.

معاونت برنامه ریزی فرمانداری ویژه ورامین در پایان با تشریح غرفه های شهرستان ورامین بیان کرد : غرفه اول و مرکزی در میدان رازی روبروی پارک مشاهیر ، غرفه دوم در مسجدجامع سمت چپ درب ورودی مسجدجامع، غرفه سوم در خیرآباد بعد ازخیابان زواره روبروی حسینه اتباع، غرفه چهارم صادقعلی نرسیده به هتل بختیاری روبروی اداره گاز، غرفه پنجم بلوار باهنر جنب مسجد سجاد(ع) و غرفه ششم در جوادآباد نبش میدان ایثار جنب ایستگاه تاکسی واقع شده است.

پایان خبر آژیراک

توزیع میوه تنظیم بازار شب عید از طریق 6 غرفه در شهرستان ورامین

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توزیع میوه تنظیم بازار شب عید از طریق 6 غرفه در شهرستان ورامین" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توزیع میوه تنظیم بازار شب عید از طریق 6 غرفه در شهرستان ورامین"، کلیک کنید.