توقیف کامیون ضایعاتی با 300 کیلوگرم تریاک

توقیف کامیون ضایعاتی با 300 کیلوگرم تریاک

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف 300 کیلوگرم تریاک از یک کامیون حامل بار ضایعات آهن خبر داد.

به گزارش آژیراک، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی از فعالیت مجرمانه یکی از قاچاقچیان سابقه دار موادمخدر در پوشش بار ضایعات آهن با خبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. در جریان تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد که متهم با استفاده از یکدستگاه کامیون مقادیر قابل توجهی تریاک را در پوشش بار ضایعات آهن بارگیری و پس از مخفی و جاساز کردن آن، قصد دارد این محموله قاچاق را به تهران منتقل کرده و به شکل خرده فروشی توزیع کند.

باباپور افزود: با تجمیع اطلاعات به دست آمده از پرونده، هماهنگی لازم با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم برای دستگیری این فرد و توقیف محموله اخذ شد. سرانجام شب گذشته یک گروه از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با هماهنگی های لازم اقدام به رصد و پایش کامیون ها و محل های تردد احتمالی متهم کرده و پس از چندین ساعت پایش دقیق و گشت زنی هدفمند در محورهای مواصلاتی تهران کامیون مذکور را در یکی از محورها مشاهده و بلافاصله نسبت به توقیف آن و دستگیری راننده اقدام کردند. 

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با اشاره به انجام بازرسی از خودروی مذکور گفت: در جریان بازرسی از محموله مذکور، 300 کیلوگرم تریاک که در لابلای بار ضایعات آهن و به صورت ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف و ضبط شد. راننده نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد. 

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم در مقر پلیس، گفت: متهم در جریان بازجویی های انجام شده، به جرم خود مبنی بر قاچاق موادمخدر اعتراف کرد. در ادامه نیز برای متهم پرونده ای تشکیل شد و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

پایان خبر آژیراک

توقیف کامیون ضایعاتی با 300 کیلوگرم تریاک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقیف کامیون ضایعاتی با 300 کیلوگرم تریاک" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقیف کامیون ضایعاتی با 300 کیلوگرم تریاک"، کلیک کنید.