تکمیل طرح های نیمه تمام یکی از محورهای فعالیت دولت سیزدهم است

تکمیل طرح های نیمه تمام یکی از محورهای فعالیت دولت سیزدهم است

آژیراک/چهارمحال و بختیاری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یکی از محورهای فعالیت دولت سیزدهم بحث تکمیل طرح های نیمه تمام است.

سید صولت مرتضوی 21 بهمن ماه در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: یکی از محورهای فعالیت دولت سیزدهم بحث تکمیل طرح های نیمه تمام بود، در حوزه های مختلف تعدادی طرح روی زمین مانده که با اهتمام دولت تلاش شد طرح ها به انجام برسند.

وی افزود: مجموعه ورزشی کارگران شهدای شهرستان فارسان یکی از این طرح ها بود که طی بازدید سال گذشته متاسفانه پروژه به لحاظ سیستم های حرارتی و مکانیکی و سیستم گرمایش و سرمایش معطل مانده بود و در این راستا اعتبار مناسب تامین شد و امروز به میمنت دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید، همچنین طرح دیگر تحت عنوان چمن مصنوعی این مجموعه که حلقه مکمل طرح است عملیات اجرایی آن امروز آغاز شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تقریبا حدود 8 میلیارد تومان اعتبار اولیه پروژه چمن مصنوعی فارسان بوده که امید است مابقی اعتبار هم تامین و پر قدرت و هر چه سریع تر روند بهره برداری انجام و بستری برای نشاط اجتماعی، سرزندگی جوانان این مرز و بوم مخصوصاً کارگران و فرزندانشان فراهم شود.

به گزارش آژیراک، ساختمان جدید ترمینال فارسان نیز با حضور وزیر کار افتتاح شد.

پایان خبر آژیراک

تکمیل طرح های نیمه تمام یکی از محورهای فعالیت دولت سیزدهم است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکمیل طرح های نیمه تمام یکی از محورهای فعالیت دولت سیزدهم است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکمیل طرح های نیمه تمام یکی از محورهای فعالیت دولت سیزدهم است"، کلیک کنید.