تیراندازی به برجک مرزبانی در کردستان؛ شهادت 1 سرباز و جراحت 3 تن

مرزبانی فراجا از شهادت یک سرباز مرزبانی هنگ مرزی بانه درپی تیراندازی به برجک نگهبانی خبرداد.

به گزارش آژیراک، فرماندهی مرزبانی فراجا با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: « در پی تیراندازی گروهک معاند به برجک نگهبانی در هنگ مرزی بانه سرباز وظیفه فرزین بلیان، اهل کرمانشاه به فیض شهادت نایل آمد.»

در ادامه این اطلاعیه آمده است: « تیراندازی گروهک معاند از مواضع نامشخص مستقر در آن سوی نوار مرزی، به سمت ماموران پاسگاه مرزی هنگ ژال، صورت گرفته که متاسفانه، علاوه بر شهادت یکی از کارکنان وظیفه، دو سرباز وظیفه و یک  کادر دیگر نیز مجروح شدند که این افراد برای سیر مراحل درمان، به یکی از مراکز درمانی منتقل شدند.»

در پایان اطلاعیه مرزبانی نیز تاکید شده که « بررسی ها برای روشن شدن زوایای این جنایت ادامه دارد که اطلاعات تکمیلی، متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.»

تیراندازی به برجک مرزبانی در کردستان؛ شهادت 1 سرباز و جراحت 3 تن
شهید سرباز؛ فرزین بلیان

پایان خبر آژیراک

تیراندازی به برجک مرزبانی در کردستان؛ شهادت 1 سرباز و جراحت 3 تن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیراندازی به برجک مرزبانی در کردستان؛ شهادت 1 سرباز و جراحت 3 تن" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیراندازی به برجک مرزبانی در کردستان؛ شهادت 1 سرباز و جراحت 3 تن"، کلیک کنید.