تیم فصل آینده مهدی قایدی مشخص شد

تیم فصل آینده مهدی قایدی مشخص شد

آفتاب نیوز :

مهدی قایدی در فصل جاری با پیراهن اتحاد کلباء عملکرد بسیار خوبی داشته و از بهترین بازیکنان این تیم و لیگ امارات بوده است. او بازیکن الاهلی است و در این فصل به صورت قرضی در اتحاد کلباء بازی می کند.

درخشش این بازیکن ریزنقش ایرانی باعث شده است تا گمانه زنی ها درباره بازگشتش به الاهلی برای فصل بعد زیاد باشد. روزنامه اسپورت 365 امارات درباره وضعیت قایدی برای فصل بعد نوشت: قایدی در اتحاد کلباء عملکرد بسیار خوبی داشته است، اما هنوز تکلیفش برای فصل بعد مشخص نیست و باشگاه در این زمینه تصمیمی نگرفته است. سرمربی الاهلی باید درباره بازگشت قایدی نظر بدهد که هنوز رای نهایی اش را اعلام نکرده است.

این روزنامه اماراتی درباره پیشنهاد هایی که برای مهدی قایدی ارایه شده است، نوشت: تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی به الاهلی برای جذب مهدی قایدی داده نشده است و همه آنچه در رسانه ها آمده، گمانه زنی است و صحت ندارد.

پیش از این رسانه های عربی اعلام کرده بودند مهدی قایدی پیشنهاد های خارجی بسیار خوبی دارد و حتی بحث حضورش در پورتو و جایگزینی اش با مهدی طارمی مطرح شد که اسپورت 365 امارات چنین خبر هایی را رد کرد.

تیم فصل آینده مهدی قایدی مشخص شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیم فصل آینده مهدی قایدی مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیم فصل آینده مهدی قایدی مشخص شد"، کلیک کنید.