تیم لیگ برتری به دنبال جذب سامان قدوس

تیم لیگ برتری به دنبال جذب سامان قدوس

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ به نقل از گازت لایو انگلیس، میدلزبورو که در چمپیونشیپ انگلیس بازی می کند، به دنبال تقویت همه جانبه خود در نقل وانتقالات تابستانی و صعود به لیگ برتر است.

به نقل از آژیراک تیم تحت هدایت مایکل کریک شانسی برای صعود به لیگ برتر انگلیس ندارد و این تیم توجه خود را به خریدهای تابستانی معطوف کرده است. بسیاری از بازیکنان تیم های لیگ برتری پس از پایان فصل قراردادشان پایان یافته و می توانند بدون هزینه ای به میدلزبورو انتقال یابند. یکی از این گزینه ها سامان قدوس، هافبک ایرانی برنتفورد است که با پایان یافتن قراردادش یک ساله اش می تواند خرید بدون هزینه میدلزبورو در تابستان باشد.

میدلزبورو در جدول رده بندی چمپیونشیپ انگلیس با 63 امتیاز نهم است و شانسی برای صعود به لیگ برتر ندارد.

257 251

تیم لیگ برتری به دنبال جذب سامان قدوس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیم لیگ برتری به دنبال جذب سامان قدوس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیم لیگ برتری به دنبال جذب سامان قدوس"، کلیک کنید.