تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در جایگاه ششم ایستاد – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در جایگاه ششم ایستاد - خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آژیراک، تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران امروز (یکشنبه 5 فرودین) دیدارهای خود در بخش تیمی جام جهانی مجارستان را برگزار کرد.

تیم کشورمان که با از پیش رو برداشتن اردن و مصر و صعود به جمع هشت تیم برتر جام جهانی مجارستان سهمیه تیمی خود برای المپیک پاریس را قطعی کرد، در ادامه این رقابت ها و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف مجارستان تیم دوم رنکینگ جهانی رفت و مقابل این تیم مدعی شکست خورد.

بدین ترتیب تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران دیدارهای خود را برای کسب یکی از رده های پنجم تا هشتم ادامه داد. در این مرحله تیم ملی ایران ابتدا برابر ایتالیا تیم پنجم جهان با قدرت پیروز شد سپس در مصاف با فرانسه تیم چهارم رده بندی جهانی شکست خورد.

بدین ترتیب ملی پوشان کشورمان با کسب جایگاه ششم و مهمتر از آن کسب سهمیه تیمی المپیک به کار خود در بوداپست پایان دادند.

عملکرد نمایندگان ایران در جام جهانی مجارستان به این شرح است:

جدول 32 تیمی
*ایران 45 – اردن 21

جدول 16 تیمی
* ایران 45 – مصر 38

جدول 8 تیمی
* ایران 27 – مجارستان 45

رده بندی تیم های 5 تا 8
* ایران 45 – ایتالیا 31
* ایران 36 – فرانسه 45

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در جایگاه ششم ایستاد – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در جایگاه ششم ایستاد – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در جایگاه ششم ایستاد – خبرگزاری آژیراک | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.