تیک تاک زدن ترامپ شروع شد!

تیک تاک زدن ترامپ شروع شد!

دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق آمریکا، در تیک تاک حساب کاربری باز کرده است. او در دوران ریاست جمهوری خود بار ها برای ممنوعیت استفاده از این اپلیکیشن در ایالات متحده تلاش کرده بود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آژیراک به نقل از پولیتیکو، دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق آمریکا به شبکه اجتماعی تیک تاک پیوست. دونالد ترامپ در دوران ریاست جمهوری خود در آمریکا برای ممنوع کردن ای برنامه در ایالات متحد بسیار تلاش کرده بود و حالا پیوستن او به این اپلیکیشن خبرساز شده است.

حساب کاربری ترامپ با آی دی @realDonaldTrump در تیک تاک تایید شده و ویدیویی از حضور او در رویدادی در نیوجرسی نیز منتشر شده است.  این اقدام برای بسیاری، به عنوان تلاشی از سوی ترامپ برای ارتباط با رای دهندگان جوان پیش از انتخابات ماه نوامبر آمریکا تلقی شده است.

با در نظر گرفتن تلاش های قبلی برای ممنوعیت تیک تاک با ادعای نگرانی های امنیت ملی، استقبال اخیر ترامپ از این اپلیکیشن، واکنش های بسیاری را برانگیخته است. این حرکت همچنین در بحبوحه نبرد های حقوقی بر سر مالکیت و ممنوعیت احتمالی اپلیکیشن تیک تاک در ایالات متحده انجام می شود. هر دو کارزار انتخاباتی ترامپ و بایدن، پتانسیل تیک تاک را به عنوان یک ابزار پیام رسانی در ایالات متحده، شناسایی کرده اند.

اگرچه کارزار انتخاباتی ترامپ نسبتاً دیر به تیک تاک پیوسته است، اما جذابیت این اپلیکیشن چینی برای پایگاه حامیان او قابل چشم پوشی نیست. علاوه بر این، ترامپ از موضع گیری بایدن علیه تیک تاک انتقاد کرده است و این ممنوعیت احتمالی را به حمایت بایدن از تسلط فیس بوک نسبت داده است.

به باور برخی رسانه های غربی، حضور غیرمنتظره ترامپ در اپلیکیشن تیک تاک نشان دهنده رویکرد او در ارتباط با رسانه های اجتماعی و پیام های سیاسی او و نیز بیانگر نفوذ فزاینده این پلتفرم در چشم انداز سیاسی است.

تیک تاک زدن ترامپ شروع شد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیک تاک زدن ترامپ شروع شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیک تاک زدن ترامپ شروع شد!"، کلیک کنید.