ثبت احوال البرز روز جمعه تعطیل نیست

ثبت احوال البرز روز جمعه تعطیل نیست

آژیراک/البرز مدیرکل ثبت احوال استان البرز گفت: ادارات ثبت احوال و دفاتر پیشخوان در شهرستان های کرج، فردیس و اشتهارد از ساعت هشت صبح روز جمعه تا پایان وقت رای گیری دایر است.

به گزارش آژیراک، عباس فتح الهی روز پنجشنبه 20 اردیبهشت با اشاره به برگزاری دور دوم انتخابات در حوزه کرج، فردیس و اشتهارد، افزود: افراد فاقد شناسنامه به منظور شرکت در انتخابات در مدت باقیمانده نسبت به دریافت شناسنامه که از قبل درخواست داده بودند، اقدام کنند.
وی ادامه داد: براساس قانون جدید انتخابات تمام افراد واجد شرایط می توانند با کارت ملی، گواهینامه، کارت پایان خدمت و یا گذرنامه در انتخابات شرکت نمایند.
مدیرکل ثبت احوال استان البرز گفت: افرادی که تاکنون برای دریافت کارت هوشمند خود که آماده تحویل بوده اقدام نکرده اند می توانند با رهگیری کارت خود از طریق سامانه سهیم ثبت احوال کشور و یا شماره گیری *4*6090# از آخرین وضعیت درخواست کارت خود مطلع شوند.

پایان خبر آژیراک

ثبت احوال البرز روز جمعه تعطیل نیست

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ثبت احوال البرز روز جمعه تعطیل نیست" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ثبت احوال البرز روز جمعه تعطیل نیست"، کلیک کنید.