جرارد معترض است! – آژیراک

جرارد معترض است! - آژیراک

سرمربی الاتفاق از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر الفیحاء بسیار ناراحت و ناراضی است.

به گزارش آژیراک، الاتفاق با هدایت استیون جرارد در فصل جاری رقابت های لیگ عربستان نمایش ناامید کننده ای داشته است.

الاتفاق در هفته سی ام رقابت های لیگ عربستان با نتیجه دو بر یک برابر الفیحاء شکست خورد تا در رده هشتم جدول رده بندی باقی بماند.

به نوشته الریاضیه، جرارد بعد از بازی به انتقاد از عملکرد شاگردانش پرداخت.

سرمربی انگلیسی الاتفاق گفت:  من زیاد بعد از شکست صحبت نمی کنم اما اکنون باید بگویم که بسیار ناراحت هستم. نمایش بسیار ضعیفی داشتیم و بازیکنان بدون روح بازی کردند. تیم ما بدون انگیزه و روحیه جنگندگی بازی کرد این در حالی بود که حریف بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و روی اشتباهات ما پیروز شد.

او ادامه داد: باید در چهار هفته پایانی شرایط را تغییر دهیم و عملکرد بهتری از خود نشان دهیم. از این شکست ناراحت هستم و بازیکنان من را ناامید کردند.

باوجود آن که الاتفاق در فصل جاری عملکرد ناامید کننده ای داشته است اما سران باشگاه قرارداد جرارد را تمدید کردند. جرارد با دستمزد 15 میلیون پوندی در سال چهارمین سرمربی گران قیمت حال حاضر فوتبال جهان است.

پایان خبر آژیراک

جرارد معترض است! – آژیراک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جرارد معترض است! – آژیراک" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جرارد معترض است! – آژیراک"، کلیک کنید.