جزئیاتی از حمله هوایی دیشب اشغالگران به نبطیه/۵ لبنانی مجروح شدند

جزئیاتی از حمله هوایی دیشب اشغالگران به نبطیه/۵ لبنانی مجروح شدند

به گزارش آژیراک، در پی حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی در منطقه النبطیه در جنوب لبنان شماری غی”رنظامی زخمی شدند.

پایگاه خبری النشره لبنان بامداد پنجشنبه گزارش داد که در پی حمله هوایی چهارشنبه شب جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی در شهر نبطیه یک ساختمان دو طبقه به طور کامل منهدم شد و به ده‌ها خانه و خودرو نیز خسارت مادی وارد آمد.

به گزارش النشره، این نخستین حمله جنگنده‌های اشغالگران به شهر نبطیه لبنان پس از آغاز جنگ غزه (هفتم اکتبر) از سوی رژیم صهیونیستی به شمار می‌رود.

به گزارش آژیراک، این گزارش می‌افزاید که جنگنده‌های اشغالگران حوالی ساعت ۱۰ شب یک منزل مسکونی دو طبقه در محله المشاع نبطیه را هدف قرار دادند که به طور کامل ویران شد و در پی این حمله مهیب، به ساختمان‌های اطراف و خودروهای مجاور ساختمان خسارت جدی وارد شد و ستونی از دود غلیظ و گردوخاک اطراف منطقه هدف قرار گرفته شده را فرا گرفت.

گزارش‌ها حاکیست که در پی این انفجار، خودروهای آمبولانس وابسته به نیروهای دفاع مدنی و صلیب سرخ در نبطیه به سرعت به محل انفجار اعزام شدند و ۵ تن از مجروحان را به بیمارستان منتقل کردند.

310310

جزئیاتی از حمله هوایی دیشب اشغالگران به نبطیه/۵ لبنانی مجروح شدند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزئیاتی از حمله هوایی دیشب اشغالگران به نبطیه/۵ لبنانی مجروح شدند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزئیاتی از حمله هوایی دیشب اشغالگران به نبطیه/۵ لبنانی مجروح شدند"، کلیک کنید.