جزییات جدید از فوت پرستو بخشی در نورآباد

جزییات جدید از فوت پرستو بخشی در نورآباد

آفتاب نیوز :

فوت دکتر بخشی روز های اخیر در صدر اخبار رسانه های کشور قرار گرفته و خبرنگار آژیراک آخرین جزییات از پروندۀ درگذشت این پزشک را با دادستان عمومی و انقلاب دلفان مورد واکاوی قرار داده است.

یونس آزادپور در گفت وگویی با آژیراک اظهار داشت که پرونده ای اولیه مطابق موازین قانونی و به علت عدم اعلام نظریۀ پزشکی قانونی با عنوان مرگ مشکوک در شعبۀ بازرسی این شهرستان برای فوت دکتر بخشی تشکیل شده است.

او با اعلام اینکه هیچ گونه مورد جنایی در محل کشف جسد دکتر بخشی یافت نشده است، اضافه کرد که شواهدی مبنی بر خودکشی این پزشک وجود دارد.

دادستان عمومی و انقلاب دلفان تاکید کرد که پروندۀ فوت دکتر بخشی به پزشکی قانونی لرستان ارسال شده است و نتیجۀ بررسی علت فوت این پزشک طی چند روز دیگر اعلام می شود.

آزادپور گفت که دکتر بخشی به دلیل فوت پدرومادر و برخی مشکلات به وزارت بهداشت برای انتقال طرح پزشکی از لرستان به تهران مراجعه کرده است، اما موفق به تغییر محل طرح خود نشده است.

او با اعلام اینکه دکتر بخشی چند ماه گذشته برای گذران طرح به بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد اعزام شده است، یادآور شد که این پزشک از روز نخست سال 1403 به بیمارستان دلفان معرفی شده بود.

او با بیان اینکه دکتر بخشی طبق بررسی های قضایی فاقد هرگونه مشکلی در دلفان بوده است، گفت که این پزشک حتی رضایت خود از مردم و کادر درمان این شهرستان را نیز با نزدیکانش مطرح کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب دلفان با اعلام اینکه بررسی های قضایی حاکی از طبابت مناسب دکتر بخشی در بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد است، اضافه کرد که با بررسی های محرمانه هیچ گونه گزارشی مبنی بر بی نظمی و بداخلاقی در روند طبابت این پزشک دریافت نشده است.

آزادپور تاکید کرد که هیچ گونه مشکلی در روز فوت دکتر بخشی در بیمارستان ابن سینای نورآباد مشاهده نشده است و تلاش کادر درمان نیز برای احیای او نتیجه بخش نبوده است.

او اعلام کرد که هیچ گونه پیام تهدیدآمیزی از تلفن همراه دکتر بخشی در بررسی قضایی مشاهده نشده است و فقط جلد چند قرص در اتاق طبابت او پیدا شده است.

دادستان عمومی و انقلاب دلفان اضافه کرد که گروه هایی از تهران برای بررسی فوت دکتر بخشی در حال اعزام به لرستان است و در حال بررسی دقیق نحوۀ انتقال این پزشک از خرم آباد به دلفان هستیم.

آزادپور متذّکر شد که اگر در بررسی های قضایی مشخص شود که نحوۀ انتقال دکتر بخشی از بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد به بیمارستان ابن سینای دلفان در احتمال خودکشی او اثرگذار بوده است با مسببان برخورد قضایی می شود.

او بیان کرد که پیکر دکتر بخشی پس از بررسی های لازم به داماد خانواده شان تحویل شده است.

جزییات جدید از فوت پرستو بخشی در نورآباد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات جدید از فوت پرستو بخشی در نورآباد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات جدید از فوت پرستو بخشی در نورآباد"، کلیک کنید.