جزییات سفر محرمانه ایلان ماسک به چین!

جزییات سفر محرمانه ایلان ماسک به چین!

به گزارش خبرگزاری آژیراک، به گفته ی منابع آگاه، جت شخصی ایلان ماسک امروز در پکن فرود آمده است تا او بازدیدی غیرمنتظره از دومین بازار بزرگ خودروهای تسلا داشته باشد.

براساس گزارش مجله آژیراک، ماسک بهدنبال ملاقات با مقامات ارشد چین است تا در مورد ارایه ی سیستم کمک راننده ی تسلا موسوم به FSD در چین و کسب مجوز برای انتقال داده های جمع آوری شده و ارسال آن ها به آمریکا برای آموزش الگوریتم های رانندگی خودران، گفت وگو کند.

به گزارش رویترز، تسلا از سال 2021 تمام داده های جمع آوری شده توسط ناوگان چینی خود در شانگهای را طبق خواست رگولاتوری های چینی ذخیره کرده و تاکنون هیچ اطلاعاتی را به ایالات متحده منتقل نکرده است.

سیستم کمک راننده ی تسلا چهار سال پیش معرفی شد و از آن زمان بسیاری از کاربران چینی از تسلا خواسته اند تا سیستم مذکور را در چین ارایه کند.

سفر ایلان ماسک به چین بسیار محرمانه بوده است و افرادی که این خبر را فاش کردند، نمی خواهند نامی از آن ها برده شود؛ چرا که مجاز به گفت وگو با رسانه ها نیستند.

تسلا پیش تر اعلام کرد که 10 درصد از نیروی کار خود را به دلیل مواجهه با کاهش فروش و افزایش رقابت بین خودروهای الکتریکی از سوی برندهای چینی، اخراج می کند.

تسلا از زمان ورودش به بازار چین بیش از 1٫7 میلیون خودرو در این کشور فروخته است و کارخانه ی شانگهای بزرگ ترین کارخانه ی تسلا در جهان محسوب می شود.

سفر ماسک مصادف با نمایشگاه خودرو پکن است که چند روز پیش شروع به کار کرد و امروز به پایان رسید. تسلا در این نمایشگاه غرفه ای نداشت.

ماسک پیش تر گفت تسلا مدل های جدید و ارزان تری را با استفاده از پلتفرم های فعلی معرفی خواهد کرد. این شرکت قصد دارد 8 آگوست (18 مرداد) تاکسی رباتیک جدیدی با فناوری خودران معرفی کند.

227227

جزییات سفر محرمانه ایلان ماسک به چین!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات سفر محرمانه ایلان ماسک به چین!" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات سفر محرمانه ایلان ماسک به چین!"، کلیک کنید.