جشن احیای 200 واحد راکد استان سمنان برگزار می شود

جشن احیای 200 واحد راکد استان سمنان برگزار می شود

آژیراک/سمنان استاندار سمنان از برگزاری جشن احیای 200 واحد راکد این استان در دولت سیزدهم همزمان با سفر روز پنجشنبه رییس جمهوری به سمنان خبر داد.

سیدمحمدرضا هاشمی امروز (28 فروردین ماه) در معارفه رییس کل جدید دادگستری استان سمنان از این استان به عنوان نخستین مقصد سفر استانی رییس جمهوری در سال جدید نام برد و اظهار کرد: همزمان با دور دوم سفر رییس جمهوری به سمنان، این آیین در سمنان برگزار خواهد شد.

وی با دعوت از مردم برای حضور در آیین استقبال از رییس جمهوری، گفت: از آنجا که سفر رییس جمهوری به سمنان نخستین سفر آیت الله رییسی بعد از پاسخ کوبنده نیروهای مسلح به رژیم صهیونیستی است، این سفر اهمیت بیشتری می یابد.

این مقام ارشد استانی به موفقیت استان سمنان در حوزه اشتغال و تولید پرداخت و افزود: در دولت سیزدهم حتی یک واحد تولیدی و صنعتی در این استان تعطیل نشده است.

وی حمایت های قضایی از واحدهای صنعتی و تولیدی را در فعال سازی این واحدهای راکد موثر دانست و بیان کرد: دادگستری استان سمنان با حمایت های خود از واحدهای زمینه اشتغال زایی مناسب تر در استان را فراهم کرده است.

او با تقدیر از عبدالهی، رییس کل پیشین دادگستری استان گفت: دکتر عبدالهی در چهار سال گذشته همواره از بخش تولید و اشتغال در استان حمایت کرده است.

وی به برخی از مهمترین اقدامات دولت در سمنان پرداخت و بیان کرد: آزادسازی کاروانسرای شاه عباسی یکی از مطالبات جدی مردم سمنان در سال های گذشته بوده است که با دستور آیت الله رییسی، رییس وقت قوه قضاییه، فرآیند کار آغاز و در دولت سیزدهم این آرزوی دیرینه مردم سمنان محقق شد.

استاندار سمنان با اشاره به رشد بالای اقتصادی در این استان، گفت: سمنان در بسیاری از شاخص ها، از استان های موفق در کشور بوده است.

وی با بیان اینکه استان سمنان در دو شاخص همواره سرآمد کشور بوده است، ادامه داد: استان سمنان همواره در شاخص امنیت یکی از استان های پیشرو در کشور بوده است. این استان در شاخص انسجام و همدلی نیز با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و آیت الله شاهچراغی از استان های موفق در کشور بوده است.

هاشمی با بیان اینکه سمنان ششمین استان پهناور در کشور است، گفت: با وجود مناطق کویری گسترده، محورهای ارتباطی طولانی و پرتردد و … استان سمنان همواره از استان های امن در کشور بوده است.

استاندار سمنان یادآوری کرد: مرکز پژوهش های مجلس در آخرین آمار خود، سمنان را به عنوان امن ترین استان کشور در حوزه سرمایه گذاری و رضایت مندی سرمایه گذاران اعلام کرد.

به گزارش آژیراک، در آیینی با حضور رییس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه ضمن تجلیل از خدمات چهار ساله محمدجعفر عبدالهی، حجت الاسلام والمسلمین اکبری به عنوان رییس کل دادگستری استان سمنان معرفی شد.

پایان خبر آژیراک

جشن احیای 200 واحد راکد استان سمنان برگزار می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جشن احیای 200 واحد راکد استان سمنان برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جشن احیای 200 واحد راکد استان سمنان برگزار می شود"، کلیک کنید.