جلسه مشترک هییت اجرایی و نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری شهرستان خمیر برگزار شد

جلسه مشترک هییت اجرایی و نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری شهرستان خمیر برگزار شد

آژیراک/هرمزگان جلسه مشترک هییت های اجرایی و نظارت انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان خمیر با حضور اعضاء هییت اجرایی و نظارت بر انتخابات شهرستان به منظور هماهنگی لازم برای برگزاری پرشور انتخابات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

میرهاشم خواستار فرماندار شهرستان خمیر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت بویژه شهید جمهور آیت الله دکتر رییسی اظهار کرد: آیت الله رییسی عملکرد ویژه از یک رییس جمهور تبیین کرد و در کنار مردم بودن تحت هر شرایطی، تلاش شبانه روزی برای گره گشایی از مشکلات مردم که از ایشان برای ما باقی ماند و خداوند متعال نیز به دلیل چنین خصایص بارزی بهترین برکت را برایشان رقم زد.

فرماندار شهرستان خمیر با اشاره به اهمیت ویژه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیرماه خاطرنشان کرد: باید با همراهی شما عزیزان در حوزه انتخابیه شهرستان و مشارکت همیشگی مردم در انتخابات، موجبات برگزاری انتخابات پرشور را فراهم کنیم.

خواستار در ادامه با اشاره به اصل بی طرفی در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: موضوع سلامت، رقابت و مشارکت و امنیت مورد تاکید بوده که این مهم را با کمک شما به عنوان اعضای هییت نظارت محقق می شود که نمونه آن را در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در 11 اسفند سال گذشته تجربه کردیم.

به گزارش آژیراک، در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان ایشان، بر اساس اصل یکصد و سی و یکم قانون اساسی و مواد 38 و 39 قانون انتخابات ریاست جمهوری و تبصره های ذیل آنها، ستاد انتخابات کشور برای برگزاری چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، کار خود را آغاز کرده است.

طبق اعلام وزارت کشور، ستادهای استانی و شهرستانی تشکیل و از 10 خرداد، ثبت نام نامزدهای ریاست جمهوری آغاز شده و پس از طی مراحل قانونی روز جمعه هشت تیر سال جاری انتخابات برگزار و چهاردهمین رییس دولت جمهوری اسلامی ایران از سوی مردم برگزیده خواهد شد.

پایان خبر آژیراک

جلسه مشترک هییت اجرایی و نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری شهرستان خمیر برگزار شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلسه مشترک هییت اجرایی و نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری شهرستان خمیر برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلسه مشترک هییت اجرایی و نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری شهرستان خمیر برگزار شد"، کلیک کنید.