جناب آقای وزیر کشور! نگذارید لطیفه های انتخاباتی به شما بخندند

جناب آقای وزیر کشور! نگذارید لطیفه های انتخاباتی به شما بخندند

رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال در باره انتخابات 4مقوله مشارکت،رقابت،امنیت و سلامت را مطالبه کردند.

هرچند که بواسطه عملکرد غیرقابل دفاع شورای نگهبان و دولت، زمینه مشارکت و رقابت کامل مهیا نشد اما اکنون و در آستانه برگزاری انتخابات دو مقوله امنیت و سلامت از وظایف جنابعالی است.

در مورد سلامت انتخابات باید گفت آنچه از خود سلامت مهمتر است احساس سلامت است و این اتفاق جز از طریق شفافیت کامل به وجود نمی آید.

یکی از راههای این شفافیت ، همان است که یکی از اصحاب سیاست و رسانه ( دکتر حسین انتظامی) مطرح کرده و خواستار آن شده که آرای هر صندوق بلافاصله پس از شمارش آرا اعلام شود.

اقدام دیگر آن است که نمایندگان افکار عمومی بر سلامت انتخابات نظارت کنند. بنابراین پیشنهاد می کنم گروهی از اصحاب رسانه مجرب،حرفه ای ، منصف و مستقل از دولت و نهادهای حاکمیتی در همین مدت کوتاه باقیمانده در مرکز و استانها برگزیده شوند و با اختیار کامل انتشار گزارش های خود، سلامت انتخابات را با دقت کامل زیر ذره بین قرار دهند.

حسن این پیشنهاد آن است که لطیفه های چون« انتخابات تمام شده و رای ها را هم شمرده اند، فقط منتظرند جمعه مردم پای صندوق بیایند» بی اثر می شود.

جناب آقای وزیر کشور! نگذارید لطیفه های انتخاباتی به شما بخندند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جناب آقای وزیر کشور! نگذارید لطیفه های انتخاباتی به شما بخندند" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جناب آقای وزیر کشور! نگذارید لطیفه های انتخاباتی به شما بخندند"، کلیک کنید.