جنگ مجازی سپاهان و تراکتور!/ حواس کمیته های انضباطی و اخلاق کجاست؟

جنگ مجازی سپاهان و تراکتور! حواس کمیته های انضباطی و اخلاق کجاست؟

درحالی که هنوز یک هفته تا شروع مسابقه معوقه بین تراکتور و سپاهان باقی مانده اما یک جنگ مجازی بین مسیولان دو باشگاه به وجود آمده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، درحالی که بازی معوقه هفته شانزدهم لیگ برتر بین تیم های تراکتور و سپاهان چهارشنبه هفته آینده 15 فروردین برگزار می شود اما جنگ مجازی دو باشگاه دو سه روزی است که اوج گرفته است.

با توجه به اتفاقاتی که در بازی برگشت تیم های تراکتور و سپاهان در فصل گذشته رخ داد و لیزراندازی هایی که در جریان این بازی شد مسیولان باشگاه سپاهان برای برگزاری این بازی در تبریز سروصدا به راه انداخته اند. 

رضا فتاحی مدیر تیم سپاهان در آخرین گفت و گویی که داشته اعلام کرده در صورت تکرار اتفاقات فصل گذشته در ورزشگاه یادگار امام سپاهانی ها وارد زمین نخواهند شد.همین مصاحبه کافی بود تا رضا کرمانشاهی معاون ورزشی باشگاه تراکتور در صفحه شخصی اش به این صحبت ها واکنش نشان دهد که در زیر مشاهده می کنید:

جنگ مجازی سپاهان و تراکتور!/ حواس کمیته های انضباطی و اخلاق کجاست؟

بعد از انتشار این استوری مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان هم بیکار ننشت و جواب معاون باشگاه تراکتور را با استوری زیر داد:

جنگ مجازی سپاهان و تراکتور!/ حواس کمیته های انضباطی و اخلاق کجاست؟

در اینکه این بازی حساس است و بی شک حتی می تواند در سرنوشت قهرمانی لیگ هم تاثیر بگذارد شکی نیست. مشخص است که دو طرف دوست داشت هباشند تا فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در انتخاب داور و ناظران بازی دقت لازم را داشته باشند اما این هجمه ها علیه هم قطعا می تواند باعث ایجاد حساسیت بیشتر بین طرفدارانشان ایجاد کند و همچنان  این سوال مطرح می شود نقش کمیته های انضباطی و اخلاق در این بین چیست؟ 

تا به کی قرار است هر گاه یک بازی حساس می خواهد برگزار شود دو باشگاه هنوز اتفاقی نیفتاده  علیه هم شروع به بیانیه نویسی و یا جدال مجازی داشته باشند؟ این موضوع فقط مربوط به سپاهان و تراکتور نمی شود و در بیشتر مواقع استقلال و پرسپولیس نسبت به هم و حتی نسبت به سایر رقبای خود همین وضع را دارند. به نظر می رسد نظارت کمیته های مذکور در جمع شدن این بساط راهگشا نبوده است و یا حداقل یک بازنگری جدی برای کنترل این شرایط باید انجام شود.

جنگ مجازی سپاهان و تراکتور!/ حواس کمیته های انضباطی و اخلاق کجاست؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جنگ مجازی سپاهان و تراکتور!/ حواس کمیته های انضباطی و اخلاق کجاست؟" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جنگ مجازی سپاهان و تراکتور!/ حواس کمیته های انضباطی و اخلاق کجاست؟"، کلیک کنید.