حادثه امنیتی جدید در خلیج عدن

حادثه امنیتی جدید در خلیج عدن

مرکز عملیات تجارت دریایی انگلیس اعلام کرد که گزارشی درباره یک «حادثه» در جنوب شرقی خلیج عدن یمن دریافت کرده است.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آژیراک؛ به رغم ادامه تجاوزات آمریکایی-انگلیسی به یمن برای توقف حمایت یمنی ها از غزه، لندن از وقوع یک «حادثه امنیتی» جدید در منطقه خبر داد.

بنابراعلام مرکز عملیات تجارت دریایی انگلیس، این نهاد یک گزارش درباره وقوع حادثه در 70 مایلی جنوب شرق بندر عدن در یمن دریافت کرد.

انتشار این خبر در شرایطی انجام شده که مقام های یمن هنوز واکنشی نشان نداده و آن را تایید تا تکذیب نکرده اند.

یمن در حمایت از مردم غزه، هفته ها است که در دریای سرخ و خلیج عدن به کشتی های اسراییلی و کشتی های به مقصد فلسطین اشغالی حمله کرده و خبر داده تا زمان توقف جنگ اسراییل و ورود کمک ها، به این حملات ادامه می دهد.

مرکز عملیات تجارت دریایی انگلیس با بیان اینکه تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد، به دیگر کشتی ها توصیه کرده با احتیاط از منطقه عبور کنند و هر فعالیت مشکوک را به مرکز تجارت دریایی انگلیس گزارش دهند.

حادثه امنیتی جدید در خلیج عدن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حادثه امنیتی جدید در خلیج عدن" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حادثه امنیتی جدید در خلیج عدن"، کلیک کنید.