حاضرم به خاطر پرسپولیس شلاق بخورم

حاضرم به خاطر پرسپولیس شلاق بخورم

آفتاب نیوز :

چندی پیش رضا جباری بازیکن سابق پرسپولیس مصاحبه ای درباره وضعیت این تیم، مربیگری اوسمار و مدیرعاملی درویش انجام داده بود که درویش مدیرعامل پرسپولیس از او شکایت کرد. جباری مصاحبه ای انجام داد که در ادامه می خوانید: 

*من رفتم با آقای بازپرس هم حرف زدم. ببینید شما باید به قانون و شخص احترام بگذارید. شخصی که احضار می کنید، اما خودتان حضور ندارید، چقدر این کار زشت است! بازپرس دید من چقدر ناراحت بودم که این ها از من شکایت کردند و برای اولین بار در زندگی ام رفتم آنجا چقدر دلم پر است، مخصوصا در شکایت اسم پرسپولیس را زدند کاش از پرسپولیس مایه نمی گذاشتند و می نوشتندخودشان شاکی هستند.

*پرسپولیس برای من و آقای درویش و بقیه نیست و این باشگاه قدمت دارد. اگر قرار باشد سهامی داشته باشند برای پیشکسوتان و هوادارانش است نه مدیرانی که آمدند و رفتند. این کار را توهین به خودم می دانم. وکیلم می خواست لایحه بنویسد، اما من می دانم احترام به مدیر پرسپولیس یعنی چه برعکس درویش که نمی داند شکایت از پیشکسوت یعنی چه! او گفته کسانی که گفتند اوسمار چطوری مربی شده دلال هستند.

*همین کلمه اش جای شکایت دارد، اما من این کار را نمی کنم. می خواهم بدانم از چی شکایت کردند! من به بازپرس گفتم جز کمک به پرسپولیس کاری نکردم، اما اگر لازم باشد حاضرم به خاطر پرسپولیس شلاق بخورم. پرونده رفته شورای حل اختلاف وکیل ایشان گفته به هیچ وجه سازش نداریم و فقط جباری باید مجازات شود، اگر این طور است چرا از باشگاه تماس گرفتند بیا ماجرا را حل کنیم؟ این ها تناقض است. اگر من اشتباه کردم آن قدر شهامتش را دارم که بگویم، اما هنوز هم به نحوه انتخاب اوسمار ایراد دارم، هنوز هم می گویم مذاکره با برانکو بازی بود! اگر بازی نبود که امروز برانکو سرمربی پرسپولیس بود.

حاضرم به خاطر پرسپولیس شلاق بخورم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حاضرم به خاطر پرسپولیس شلاق بخورم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حاضرم به خاطر پرسپولیس شلاق بخورم"، کلیک کنید.