حذف ناباورانه نابغه تنیس جهان مقابل چشمان تایسون

حذف ناباورانه نابغه تنیس جهان مقابل چشمان تایسون

کارلوس آلکاراس اسپانیایی با شکست ناباورانه برابر گریگور دیمیتروف از دور رقابت های تنیس مسترز میامی حذف شد.

به گزارش آژیراک، در جریان دیدار پایانی مرحله یک چهارم نهایی تنیس 1000 امتیازی مسترز میامی در آمربکا، کارلوس آلکاراس نابغه 20 ساله تنیس جهان از اسپانیا مقابل گریگور دیمیتروف بلغار به میدان رفت و در پایان با نتیجه دور از انتظار 2 بر صفر شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.
آلکاراس در ست نخست با نتیجه سنگین 6 بر 2 مقابل دیمیتروف تن به شکست داد. در ست دوم در حالیکه آلکاراس 4 بر یک از حریف خود عقب افتاده بود موفق شد بازی را در این ست به تساوی بکشاند اما در نهایت در حالیکه 5 بر 4 عقب بود، بار دیگر بریک شد تا ست دوم را نیز با نتیجه 6 بر 4 شکست بخورد و بازنده این مسابقه شود.
مایک تایسون اسطوره بوکس جهان نیز که از علاقمندان به کارلوس آلکاراس به شمار می رود از نزدیک نظاره گر این مسابقه بود. همچنین سرخیو بوسکتس ستاره اسپانیایی فوتبال جهان نیز از دیگر مهمانان ویژه این مسابقه بود.

پیش از این الکساندر زورف آلمانی نیز مقابل فابین ماروژان مجارستانی 2 بر صفر به برتری رسیده بود تا برای رسیدن به فینال به مصاف دیمیتروف برود.
همچنین یانیک سینر ایتالیایی و دنیل مدودف روس نیز به ترتیب با شکست توماس ماخاک و نیکولاس جاری راهی نیمه نهایی شدند تا برای رسیدن به فینال برابر یکدیگر به میدان بروند.

پایان خبر آژیراک

حذف ناباورانه نابغه تنیس جهان مقابل چشمان تایسون

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حذف ناباورانه نابغه تنیس جهان مقابل چشمان تایسون" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حذف ناباورانه نابغه تنیس جهان مقابل چشمان تایسون"، کلیک کنید.