حزب الله لبنان «برکان» را با موشک هدف قرار داد

حزب الله لبنان «برکان» را با موشک هدف قرار داد

حزب الله لبنان اعلام کرد که یک مرکز نظامی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال سرزمین های اشغالی با موشک «برکان» هدف قرار داد.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، حزب الله لبنان در بیانیه ای از عملیات جدید خود علیه یکی دیگر از مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین های اشغالی خبر داد.

اداره اطلاع رسانی جنگی حزب الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت 15:50 عصر امروز یکشنبه هجدهم فوریه 2024 موضع رویسات العلم واقع در مزارع اشغالی شبعا را با موشک برکان هدف گرفتند و به صورت مستقیم آن را مورد اصابت قرار دادند.

به این ترتیب شمار عملیات های روز جاری حزب الله لبنان علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین های اشغالی به 8 عملیات می رسد.

ازسوی دیگر روزنامه عبری زبان «اسراییل هیوم» اعلام کرد که بر اساس برآوردهای انجام گرفته حزب الله لبنان موفق شده است یکی از پهپادهای وابسته به شهرک صهیونیستی «المطله» در شمال سرزمین های اشغالی را تحت کنترل خود درآورده و آن را به لبنان منتقل کند.

حزب الله لبنان «برکان» را با موشک هدف قرار داد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حزب الله لبنان «برکان» را با موشک هدف قرار داد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حزب الله لبنان «برکان» را با موشک هدف قرار داد"، کلیک کنید.