حقایقی عجیب از انتخابات ریاست جمهوری در جهان/ انتخابات با انداختن سنگ!

حقایقی عجیب از انتخابات ریاست جمهوری در جهان/ انتخابات با انداختن سنگ!

به گزارش آژیراک به نقل از همشهری آنلاین در برخی انتخابات ها در کشورهای مختلف شاهد رویدادهای عجیبی بوده ایم که برخی از آن ها در این گزارش مورد اشاره قرار گرفته‌اند:

۵ هفته رای گیری: با توجه به جمعیت ۱میلیارد و ۴۰۰ میلیونی هند، روند انتخابات در این کشور بسیار طولانی و بیش از یک ماه است.

رأی گیری اجباری در استرالیا: طبق قانون، افراد بالای ۱۸ سال استرالیایی باید به ثبت نام برای رای دادن و شرکت در انتخابات فدرال بپردازند و جریمه ۲۰دلاری شامل غایبان انتخابات می شود.

رای دادن کودکان ۱۶ ساله و ۱۷ در برزیل: از سال ۱۹۸۸، شهروندان برزیلی در ۱۶ سالگی حق رأی دادن دارند.

انتخابات آنلاین در استونی: از سال ۲۰۰۵، استونیایی‌ها به جای انتظار در صف مراکز رای‌گیری محلی خود، رأی دادن به صورت آنلاین را تجربه کردند.

انتخابات با انداختن سنگ مرمر در طبل‌: در کشور گامبیا انتخابات با انداختن سنگ مرمر در طبل‌های فلزی رنگی که تصاویر نامزدها بر روی آن چسبیده انجام می‌شود.

311311

حقایقی عجیب از انتخابات ریاست جمهوری در جهان/ انتخابات با انداختن سنگ!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حقایقی عجیب از انتخابات ریاست جمهوری در جهان/ انتخابات با انداختن سنگ!" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حقایقی عجیب از انتخابات ریاست جمهوری در جهان/ انتخابات با انداختن سنگ!"، کلیک کنید.