حمله تند سرمربی تیم ملی؛ خاین نباشیم!

حمله تند سرمربی تیم ملی؛ خاین نباشیم!

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ ماجرای حضور لژیونرهای فوتسال در جام ملت های آسیا 2024 که در لیگا اسپانیا توپ می زنند به قدری پیچیده شده است که نه تنها فدراسیون فوتبال و تیم ملی را با باشگاه مایورکا پالما درگیر کرده است، بلکه دو دستگی بسیار بزرگی در جامعه فوتسال ایران شکل گرفته که راس هر جبهه را چهره های سرشناس و معتبر این رشته ورزشی تشکیل می دهند و این مسیله برای تیم ملی فوتسال ایران که حدود 1 ماه دیگر عازم جام ملت های آسیا می شود، نگران کننده خواهد بود و به هیچ عنوان شوخی بردار نیست. به خصوص که ناکامی در دوره قبلی مسابقات انتقادات و هجمه های بسیاری زیادی را برای کادرفنی تیم ملی به همراه داشت.

به گزارش ورزش سه؛ تاریخ برگزاری جام ملت های آسیا 2024 خارج از تقویم فیفادی بوده است و همین موضوع باعث شده تا تیم مایورکا پالما اسپانیا که قهرمان اروپا و جهان به شمار می رود برای حضور ستاره های ایرانی اش (حسین طیبی، مسلم اولاد قباد و سالار آقاپور) درخواست 24 هزار یورو از فدراسیون فوتبال ایران داشته باشد که این شرط بلافاصله از سوی کمیته فوتسال رد شد. اگرچه به علت اینکه دو بازیکن تیم ملی و مایورکا پالما سرباز محسوب می شوند و مجوز خروج آن ها تا 29 اسفند ماه اعتبار دارد، خیال فدراسیون فوتبال را از حضور آن ها در ایران و پیش از آغاز جام ملت های آسیا راحت کرده است.

با این حال، برخی از بزرگان فوتسال از جمله حسین شمس، سرمربی سابق تیم ملی که او را پدر این رشته ورزشی در ایران می خوانند، در مصاحبه های مختلفی که یکی از آنها با سایت ورزش سه بوده است، اعتقاد داشته که غیبت لژیونرها در جام ملت های آسیا نگران کننده نیست و با توجه به سطح کیفی رقابت ها و البته وجود فوتسالیست های خوش قریحه و بااستعداد در دل لیگ برتر فوتسال، به مربیان تیم ملی کمک می کند تا جای خالی لژیونرها به راحتی پُر شود و نباید وجهه فوتسال ایران در اروپا و جهان، پیرامون بازیکنان سرباز خراب شود و برای همیشه قید ستاره های جوان و فوتسالیست های ایرانی را بزنند که گویا صحبت های حسین شمس، نه تنها به هیچ عنوان برای وحید شمسایی قانع کننده نبوده است، حتی باعث غضب و دلخوری سرمربی تیم ملی هم شده است.

وحید شمسایی شب گذشته مهمان برنامه تلویزیونی فوتسال 2020 بود و با ادبیاتی عجیب و غیرمستقیم به حسین شمس حمله کرد و در بخشی از صحبت های تند خود گفت: «این عزیز، خود را سردمدار، کوتاه و بلند فوتسال می داند!.»

در ادامه بخشی از صحبت های تند وحید شمسایی خطاب به حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی و همچنین مجری برنامه تلویزیونی فوتسال 2020 را می خوانید:

مجری: راه رسیدن به جام جهانی، همین جام ملت های آسیا است و شاید این عزیزی که گفته چه می شود اگر نیایند، از این موضوع بی خبر بوده است!

وحید شمسایی: این دیالوگ را، این عزیزی که می گویم …(شمسایی اندکی مکث کرد و سعی کرد خودش را کنترل کند) و بعد گفت استغفرالله!

مجری: حالا شاید این بنده خدا نمی دانسته! با خنده…

وحید شمسایی: بنده خدا، خودش از کسایی است که می گوید من سردمدار فوتسالم و بلندم و کوتاهم و… فشار می گذارد. آقا تو رو قرآن، خاین نباشیم. من مهمانم به عنوان سرمربی تیم ملی. ببخشید به عنوان خادم فوتسال. یک روزی بازیکن تیم ملی بودم و پیراهن تیم ملی را بر تن می کردم و برای من هزینه شده، امروزم به عنوان مربی بالای سر این مجموعه هستم.

البته سرمربی تیم ملی فوتسال در کنار کنایه زدن به حسین شمس، بلکه به مجری برنامه تلویزیونی فوتسال 2020 گفت: وجود آدم هایی که نقش دلال را دارند از فوتسال باید پاک شود. یکی از این دوستان (عوامل برنامه 2020) را اینجا دیدم و انرژیم خالی شد!

258 458

حمله تند سرمربی تیم ملی؛ خاین نباشیم!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله تند سرمربی تیم ملی؛ خاین نباشیم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله تند سرمربی تیم ملی؛ خاین نباشیم!"، کلیک کنید.