حمله حزب الله به پایگاه صهیونیستی «رامیا»

حمله حزب الله به پایگاه صهیونیستی «رامیا»

به گزارش آژیراک، حزب الله لبنان امروز(چهارشنبه) در بیانیه ای اعلام کرد که در راستای حمایت از مردم فلسطین در غزه تجهیزات فنی پایگاه صهیونیستی «رامیا» را با سلاح مناسب هدف قرار داده است.

در این بیانیه آمده است که این پایگاه به طور مستقیم مورد اصابت قرار گرفت.

حزب الله در بیانیه دیگری اعلام کرد که در حمله ای موشکی نظامیان صهیونیست در پایگاه«زبدین» واقع در منطقه اشغالی شبعا را هدف قرار داده است.

به گزارش آژیراک، روز گذشته نیز چندین موشک از خاک لبنان به سمت پایگاه های «برکه ریشا» و پادگان «زرعیت» در منطقه «الجلیل غربی» در شمال سرزمین های اشغالی پرتاب شد.

منابع رسانه ای عبری نیز در این باره گزارش دادند که چهار موشک از لبنان به سمت «مسکاو عام» پرتاب شد و چند موشک نیز به منطقه «رامیم» اصابت کرد.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین های اشغالی فلسطین به صورت روزانه و تقریبا 24 ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

رسانه های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده ها پایگاه نظامی آن ها توسط حزب الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه های عبری فاش کردند که این شهرک نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه هایشان نیستند و می گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن ها نداشته و آن ها را رها کرده است.

310310

حمله حزب الله به پایگاه صهیونیستی «رامیا»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله حزب الله به پایگاه صهیونیستی «رامیا»" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله حزب الله به پایگاه صهیونیستی «رامیا»"، کلیک کنید.