حمله حزب الله لبنان به پایگاه صهیونیست ها

حمله حزب الله لبنان به پایگاه صهیونیست ها

به گزارش آژیراک منابع اعلام کردند 2 موشک از جنوب لبنان به سمت یک پایگاه صهیونیستی در اطراف شهرک «سعسع» در الجلیل علیا شلیک شد. آژیرهای هشدار در الجلیل علیا به صدا درآمدند.

به نقل از آژیراک این در حالی است که پیشتر مقاومت لبنان امروز (شنبه) اعلام کرد: مبارزان ما در راستای حمایت از مردم و مقاومت فلسطین در غزه و حملات متجاوزان صهیونیست به جنوب لبنان، پایگاه «حدب یارین» در الجلیل غربی را با سلاح مناسب هدف قرار دادند که منجر به تلفاتی در این پایگاه شد.

به نقل از المیادین، رسانه های عبری پیش از این اعلام کردند آژیرهای هشدار در رامات دالتون، برعام، دالتون، یروون و آویویم به دلیل نفوذ پهپاد به صدا درآمد.

شامگاه پنجشنبه نیز خبرنگار المیادین در جنوب لبنان از حمله مستقیم مقاومت لبنان به پایگاهی وابسته به رژیم صهیونیستی در مزارع اشغالی «شبعا» خبر داد.

این منبع ادامه داد: مقاومت هدفی را در شهرک یهودی نشین متولا مورد اصابت قرار داد. همچنین یک خودروی اسراییلی از نوع «هامر» را در این منطقه منهدم کرد که منجر به کشته و زخمی شدن افراد داخل آن شد.

از زمان جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی شاهد تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب الله لبنان تاکید دارد تا زمان پایان جنگ غزه حملاتش را متوقف نمی کند.

311311

حمله حزب الله لبنان به پایگاه صهیونیست ها

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله حزب الله لبنان به پایگاه صهیونیست ها" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله حزب الله لبنان به پایگاه صهیونیست ها"، کلیک کنید.