حکم جنجالی علیه پرسپولیس شکسته شد

حکم جنجالی علیه پرسپولیس شکسته شد

به گزارش خبرگزاری آژیراک؛ با اعلام سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی ادعایی که علیه باشگاه پرسپولیس مطرح شده بود، اقدامات باشگاه در ارایه دفاعیات و مستندات در دو مرحله، در دادگاه های بدوی و تجدیدنظر توسط معاونت حقوقی و وکلای باشگاه صورت گرفته و در هر دو دادگاه با رد ادعا علیه پرسپولیس، رای به سود باشگاه صادر شد.
در سال 1397 با توجه به قرعه کشی فوتبالی سامانه پیامکی، فردی برنده کمک هزینه خرید یک دستگاه خودروی BMW شد. طبق مفاد پرونده با اجرایی نشدن این امر، فرد مذکور در تابستان سال 1400، نسبت به طرح دعوا در دادگاه اقدام نمود.
رای بدوی در تیرماه سال جاری صادر شد. بر اساس آن، کارگزار مجری طرح مسوول پرداخت جایزه مورد اشاره گردید. همچنین با اقدام باشگاه و دفاعیات بخش حقوقی در خصوص باشگاه پرسپولیس رد دعوی صورت گرفت.
به این ترتیب، شرکت کارگزار نسبت به تجدیدنظر خواهی اقدام نمود که در پی آن، شعبه 18 دادگاه تجدید نظر استان تهران در دادنامه خود، رای بدوی را تایید نموده است.
بر این اساس همان گونه که عنوان شد؛ رد دعوی نسبت به باشگاه پرسپولیس صورت گرفته و رای به سود این شرکت بوده است. این رای قطعی است و بنا بر آن، باشگاه پرسپولیس تعهد و مسوولیتی در ارتباط با قرعه کشی مذکور و پرداخت هر گونه وجه در ارتباط با آن ندارد.

258 258

حکم جنجالی علیه پرسپولیس شکسته شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حکم جنجالی علیه پرسپولیس شکسته شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حکم جنجالی علیه پرسپولیس شکسته شد"، کلیک کنید.