خداحافظی بخش دولتی سوید با خدمات شرکت های بزرگ فناوری

خداحافظی بخش دولتی سوید با خدمات شرکت های بزرگ فناوری

بخش دولتی سوید به نام حریم خصوصی، دیگر از ابزارهای همکاری شرکت های بزرگ فناوری نظیر چت رمزنگاری شده، دیدارهای ویدیویی و قابلیت های اشتراک گذاری اسناد، استفاده نمی کند.

به گزارش آژیراک، شرکت مخابراتی تله2 سوید، بر اسناد سیستمی که توسط شرکت خدمات رمزنگاری انگلیسی المنت طراحی شده است، یک هاب همکاری مطمین جدید را رونمایی کرد. این سیستم که نخستین سیستم در نوع خود، به شمار می رود، اجازه می دهد همه داده ها توسط یک تامین کننده سویدی، مدیریت شده و در سوید، ذخیره شوند. این سیستم طراحی شده است تا جایگزین ابزارهای فعلی در سازمان هایی شود که اکثر اطلاعات شخصی و حساس شهروندان سویدی را پردازش می کنند.

استفان ترامپوس، نایب رییس اجرایی B2B در تله2 گفت: ما تحولات را به دقت رصد می کنیم و عرضه خود را با آنچه هر بخش از بازار می خواهد، تنظیم خواهیم کرد. «پروژه پلتفرم های همکاری دیجیتال» (eSAM) به وضوح نشان داد که در بخش دولتی، نیاز به راه کارهای همکاری ایمن وجود دارد که حتی حساس ترین داده ها را مدیریت کند.

«پروژه پلتفرم های همکاری دیجیتال» که  کار مشترک اجرا شده توسط سازمان مالیاتی، سازمان بیمه اجتماعی سوید، اداره حمل و نقل و چندین سازمان دیگر سوید است، به عنوان راهی برای یافتن جایگزین هایی برای اسکایپ برای کسب و کار آغاز شد.

بررسی صورت گرفته توسط موسسه مشاوره فارستر که نشان داد مدیران فناوری اطلاعات، به میزان فزاینده، به دنبال راه حل های امن تر و انعطاف پذیرتر هستند و حاکمیت دیجیتالی، اولویت اصلی است، نیاز مذکور را بارز کرد.

اپلیکیشن های پیام رسان محبوب و سایر نرم افزارهای امنیتی مانند خدمات وی پی ان، از رمزنگاری نقطه به نقطه برای ایمن کردن ارتباطات استفاده می کنند اما این خدمات، برای فراهم کردن حاکمیت دیجیتالی برای سازمانها، طراحی نشده اند.

حاکمیت دیجیتالی به مالکیت واقعی داده اشاره دارد. به عنوان مثال، هنگامی که یک پیام را در یک اپلیکیشن رمزنگاری شده ارسال می کنیم، باید به شرکت فناوری که این پیام را مدیریت می کند، اطمینان داشته باشیم زیرا پروسه مذکور، فراتر از کنترل ماست.

بر اساس گزارش تِک رادار، در حالی که شرکت ها در بخش دولتی سوید، اکنون می توانند از راه کار همکاری تله2 برای ایمن کردن ارتباطات و داده های شهروندان سویدی از جمله پیام های مستقیم، دیدارهای ویدیویی و اسناد استفاده کنند، کشورهای دیگر در اروپا ممکن است از الگوی سوید پیروی کرده و استفاده از خدمات شرکت های بزرگ فناوری را رها کنند.

پایان خبر آژیراک

خداحافظی بخش دولتی سوید با خدمات شرکت های بزرگ فناوری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خداحافظی بخش دولتی سوید با خدمات شرکت های بزرگ فناوری" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خداحافظی بخش دولتی سوید با خدمات شرکت های بزرگ فناوری"، کلیک کنید.