خرید خارجی را از استقلال یاد بگیرید!

خرید خارجی را از استقلال یاد بگیرید!

آفتاب نیوز :

این یک نکته تکراری است، اما با توجه به درخشش تکراری خرید های خارجی استقلال خوزستان ما هم مجبور به تکرار آن هستیم. استقلال خوزستان این فصل شروع خوبی نداشت و نتایجی در خور نام خود نگرفت. در پایان دور رفت این تیم قعرنشین جدول بود، اما همه چیز با چند خرید خارجی خوب تغییر کرد.

وقتی از خرید خارجی خوب و تقویت تیم در نقل و انتقالات زمستانی حرف می زنیم، یک مثال ایده آل خرید های پورموسوی و خارجی های استقلال خوزستان هستند. عثمان اندونگ در قلب خط دفاعی در کنار داستانبک تورسانوف، سر و سامانی به قلعه دفاعی آبی های اهواز داده اند. ساویو روبرتو بازی ساز برزیلی با آن ظاهر خاص طراح اصلی حملات خوزستانی هاست و آن جلو نیز آسو رستم یک گلزن فرصت طلب نشان داده است.

برای اثبات تاثیر حضور این بازیکنان کافی است به هفته بیست و دوم نگاه کنید که غیبت ساویو روبرتو چقدر در شکست استقلال خوزستان مقابل شمس آذر تاثیر داشت و در این مسابقه با بازگشت او زمینه پیروزی استقلال خوزستان مقابل صنعت نفت آبادان مهیا شد. دربی انتهای جدول میان دو تیم خوزستانی برای همه فوتبال دوستان دردناک بود. اینکه چرا باید این تیم های خوب و قدیمی در اینجای جدول باشند، اما به هر حال برای بقا این سه امتیاز از نان شب واجب تر بود که به میزبان اهوازی رسید.

در این مسابقه ابتدا ساویو روبرتو پاس گل داد و عثمان اندونگ گل زد. سپس در دقایق آخر و در حالی که بازی 1-1 رو به اتمام بود، آسو رستم گل 3 امتیازی پیروزی را زد، به صنعت نفتی که هفته قبل سپاهان را برده و در اوج انگیزه و امید بود. این نخستین گل پاس گل ساویو در لیگ برتر بود. او قبلاً یک گل هم زده بود، حالا اندونگ هم یک گل زده و آسو رستم نیز که قبلاً یک پاس گل داده بود، دومین گل خود را در این فصل به ثبت رساند. گل هایی که منجر به امتیازات حساس در این فصل برای پورموسوی شده است.

کاش سایر تیم ها و مربیان ما هم موقع خرید خارجی از روی دست پورموسوی تقلب کنند. ثابت شد با همین ارقام فوتبال ما هم بازیکن خوب خارجی هست، مثل آلوز یا خارجی های استقلال خوزستان…

خرید خارجی را از استقلال یاد بگیرید!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خرید خارجی را از استقلال یاد بگیرید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خرید خارجی را از استقلال یاد بگیرید!"، کلیک کنید.