دانشگاه آزاد اسلامی میزبان یادواره شهدای شهر نراق

دانشگاه آزاد اسلامی میزبان یادواره شهدای شهر نراق

یادواره شهدای شهر نراق در مسجد چهارده معصوم (ع) دانشگاه آزاد اسلامی نراق برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، یادواره شهدای شهر نراق با حضور ابوالفضل قاسمی فرماندار شهرستان دلیجان، حجت الاسلام مشهود عینلو امام جمعه شهر نراق، فرمانده سپاه و نیروی انتظامی شهرستان، اعضای شورای شهر و بهرامی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی نراق و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی و مقامات لشکری و کشوری در مسجد چهارده معصوم (ع) دانشگاه آزاد اسلامی نراق برگزار شد.

این یادواره با سخنرانی امام جمعه شهر نراق و حسن شمشادی از خبرنگاران جبهه و جنگ و مداحی رضا نیک اندیش همراه بود و جمع کثیری از مردم شهرهای نراق و دلیجان، استادان و کارکنان بسیجی دانشگاههای نراق و دلیجان در آن  شرکت داشتند و مراسم به طور مستقیم و زنده از شبکه تلویزیونی آفتاب استان مرکزی پخش شد.

دانشگاه آزاد اسلامی میزبان یادواره شهدای شهر نراق

در پایان مراسم حاضرین در جلسه، مسیر مسجد چهارده معصوم(ع) تا مرقد شهدای گمنام در دانشگاه آزاد نراق را به همراه گروه مارش نظامی سپاه پاسداران پیاده پیمودند و بر مزار شهدای گمنام دانشگاه نسبت به مقام شامخ این شهدای گرانقدر ادای احترام کردند و مراسم پس از ادای احترام حاضران به شهدای شهر نراق در گلزار شهدای شهر نراق خاتمه یافت.

دانشگاه آزاد اسلامی میزبان یادواره شهدای شهر نراق

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانشگاه آزاد اسلامی میزبان یادواره شهدای شهر نراق" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانشگاه آزاد اسلامی میزبان یادواره شهدای شهر نراق"، کلیک کنید.