درخواست انجمن ورزشی نویسان از تاج برای برخورد قاطع با شجاع خلیل زاده

درخواست انجمن ورزشی نویسان از تاج برای برخورد قاطع با شجاع خلیل زاده

انجمن ورزشی نویسان ایران ضمن درخواست برای عذرخواهی رسمی فدراسیون فوتبال و باشگاه تراکتور از خبرنگاران ورزشی، خواستار برخورد قاطع با شجاع خلیل زاده و ارایه گزارش آن شد.

به گزارش آژیراک، در پی رفتار زشت و توهین آمیز شجاع خلیل زاده، مدافع تیم ملی فوتبال ایران با خبرنگاران پس از پایان بازی پرسپولیس و تراکتور، انجمن نویسندگان، عکاسان و خبرنگاران ورزشی ایران در نامه ای به رییس فدراسیون فوتبال خواستار عذرخواهی و برخورد قاطع با شجاع خلیل زاده شد.

متن نامه انجمن ورزشی نویسان ایران خطاب به تاج به شرح زیر است:

«جناب آقای تاج

ریاست محترم فدراسیون فوتبال

با سلام و احترام

با عنایت به اتفاقات روی داده در پایان دیدار لیگ برتر فوتبال بین تیم های پرسپولیس و تراکتور متاسفانه بار دیگر شاهد وقوع اتفاقی ناپسند در راهروهای خروجی ورزشگاه آزادی و در جایگاه میکسدزون که محدوده قانونی حضور خبرنگاران و پرسش سوال از بازیکنان و مربیان است بودیم.

بدیهی است که قواعد حرفه ای ایجاب می کند که علیرغم استرس و فشار عصبی بر روی بازیکنان و به خصوص در شرایط باخت یک تیم، بازیکنان با رعایت ادب و اخلاق و متانت و منطق در جایگاه خبرنگاران قرار گرفته و پاسخگوی سوالات آنان باشند.

ببینید

درگیری شدید شجاع خلیل زاده با خبرنگاران: شما کی روشی پور هستید!

متاسفانه آنچه شجاع خلیل زاده به عنوان یک بازیکن با تجربه و ملی پوش و کاپیتان تیم تراکتور در پایان بازی با پرسپولیس در مواجهه با خبرنگاران رقم زد، عدم رعایت چارچوب های حرفه ای در گفت وگوی رسانه ای پایان مسابقه و بی حرمتی به پیراهن باشگاه تراکتور به عنوان یک باشگاه قدیمی و پر هوادار و بی احترامی به مجموع همکاران رسانه ای حاضر در میکسدزون بود. 

براین اساس، انجمن ورزشی نویسان ایران ضمن ابراز تاسف از رفتار دور از شان شجاع خلیل زاده، کاپیتان تراکتور و بازیکن تیم ملی فوتبال ایران، از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال و باشگاه تراکتور مجدانه درخواست دارد ضمن عذرخواهی از جامعه رسانه ای، نسبت به برخورد قاطع و سریع با ایشان اقدام و گزارش آن را جهت اطلاع همگان منعکس نمایند.

انجمن نویسندگان، عکاسان و خبرنگاران ورزشی ایران»

پایان خبر آژیراک

درخواست انجمن ورزشی نویسان از تاج برای برخورد قاطع با شجاع خلیل زاده

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست انجمن ورزشی نویسان از تاج برای برخورد قاطع با شجاع خلیل زاده" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست انجمن ورزشی نویسان از تاج برای برخورد قاطع با شجاع خلیل زاده"، کلیک کنید.