درخواست عجیب اسکوچیچ از پرسپولیس

برخی رسانه ها از توافق رسمی باشگاه پرسپولیس با دراگان اسکوچیچ برای قبول هدایت این تیم خبر داده اند، اما گویا دو طرف برسر مبلغ قرارداد و دستمزد هنوز به توافق نرسیدند.

درخواست عجیب اسکوچیچ از پرسپولیس

آفتاب نیوز :

منابع خبری اعلام کردند که مرد کروات برای بازگشت به ایران و سربیگری پرسپولیس درخواستی نزدیک به یک میلیون دلار داشته، ولی رقم مدنظر باشگاه پرسپولیس نصف مبلغ پیشنهادی اسکوچیچ است.

رضا درویش به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسولیس همین حالا حاضر است قرارداد مرد کروات را امضا کند، اما نه با عدد یک میلیون دلار، چون آن ها موظف به رعایت سقف بودجه قراردادی در باشگاه هم هستند و امسال افشای هرگونه تخلف با محرومیت سنگین از سوی ارکان قضایی مواجه خواهد شد و بخشیده هم نمی شود.

پس اسکوچیچ وقتی سرمربی پرسپولیس خواهد شد که قبول کند قرارداد حدود 500 هزار دلاری با درویش امضا کند. در غیر این صورت توافق نهایی نخواهد شد. تا این لحظه هم اسکوچیچ رقم پیشنهادی باشگاه پرسپولیس را قبول نکرده و و سه برابر آخرین قراردادش در ایران که برای سرمربیگری تیم ملی بود را می خواهد. با این حال واسطه ها در تلاش برای نزدیک کردن طرفین به هم بر سر مبلغ قرارداد هستند.

درخواست عجیب اسکوچیچ از پرسپولیس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست عجیب اسکوچیچ از پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست عجیب اسکوچیچ از پرسپولیس"، کلیک کنید.