درخواست پلیس فرودگاه از مسافران فرودگاه مهرآباد و همراهانشان در ایام نوروز

درخواست پلیس فرودگاه از مسافران فرودگاه مهرآباد و همراهانشان در ایام نوروز

آفتاب نیوز :

سردار محسن عقیلی به تشریح برنامه های پلیس فرودگاه های کشور در نوروز 1403 پرداخت و گفت: افتخار من و همکارانم در فرودگاه های سراسر کشور خدمت رسانی به هموطنان عزیزی است که از خطوط هوایی برای سفر استفاده می کنند، در همین راستا نیز تمهیداتی را در نظر گرفته و با تمام توان آماده خدمات رسانی به مردم شریف ایران در فرودگاه های سراسر کشور هستیم و در همین راستا نیز تیم های گشتی و نظارتی خود را افزایش داده ایم.

وی همچنین به مسافران نوروزی توصیه ها و هشدارهایی را نیز ارایه کرد و گفت: لازم است مسافران عزیز به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، از ارایه مدارک هویتی به افراد غیر مسیول خودداری و موارد مشکوک را سریعا به پلیس اعلام کنند. همچنین مسافران باید از پذیرش هرگونه امانت از افراد ناشناس اعم از چمدان، بسته و … جدا پرهیز کنند چرا که در صورت کشف اشیاء ممنوعه و موارد مشکوک مسیولیت آن متوجه حامل بار است.

عقیلی از مسافرانی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند درخواست کرد بلیت مسافرت خود را از دفاتر فروش مجاز تهیه و از مراجعه به واسطه ها و شبکه های اینترنتی غیرمجاز خودداری کنند.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور همچنین با اشاره به وضعیت فرودگاه مهرآباد به عنوان یکی از پرترددترین فرودگاه های داخلی کشور در ایام نوروز، گفت: در تعطیلات نوروزی و زمان های پیک پرواز با توجه به محدودیت ظرفیت پارکینگ های فرودگاه مهرآباد، لازم است که مسافران و همراهانشان برای مراجعه به فرودگاه از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر تاکسی فرودگاه و مترو استفاده کنند.

وی همچنین درباره عملکرد یک ساله پلیس فرودگاه های کشور نیز گفت: پلیس فرودگاه تنها در حوزه مبارزه با قاچاق، با افزایش 132 درصدی کشف انواع کالا، طلا و ارز نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه بوده که این موضوع نشان دهنده جدیت ماموران پلیس فرودگاه است.

درخواست پلیس فرودگاه از مسافران فرودگاه مهرآباد و همراهانشان در ایام نوروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست پلیس فرودگاه از مسافران فرودگاه مهرآباد و همراهانشان در ایام نوروز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست پلیس فرودگاه از مسافران فرودگاه مهرآباد و همراهانشان در ایام نوروز"، کلیک کنید.