در دور سوم اجرا/«دُشمنِ خدا» به صحنه بازمی گردد

به گزارش خبرگزاری آژیراک، نمایش «دُشمنِ خدا» به نویسندگی عمادالدین رجبلو و کارگردانی مجید عراقی در دور سوم اجرا، فروردین و اردیبهشت 1403 در یکی از سالن های نمایشی تهران روی صحنه خواهد رفت. این اثر نمایشی در دور اول اجرای خود در عمارت نوفل لوشاتو و در دور دوم در سالن قشقایی تیاتر شهر روی صحنه رفت که در مجموع با 40 اجرا توانست بیش از 3000 مخاطب داشته باشد.

«دشمن خدا» در چهل و دومین جشنواره بین المللی تیاتر فجر، موفق به دریافت (تقدیر و دیپلم افتخار بهترین بازیگری مرد؛ مجید عراقی)، (تقدیر و دیپلم افتخار نویسندگی؛ عمادالدین رجبلو)، (تقدیر و دیپلم افتخار بازیگری کودک؛ نفس جافری و ضحا رجایی فر)، (بهترین اثر کمدی جشنواره) و همچنین (نامزد دریافت بهترین کارگردانی؛ مجید عراقی) و (نامزد دریافت بهترین طراحی صحنه؛ سمیرا سرچاهی) شد.

در دور سوم اجرا/«دُشمنِ خدا» به صحنه بازمی گردد

این اثر نمایشی در دومین جشن تیاتر و موسیقی حافظ (علی معلم) در بخش استعداد تازه تیاتر ایران نیز نامزد دریافت بهترین بازیگر (ضحا رجایی فر)، نامزد دریافت بهترین بازیگر (نفس جافری) و نامزد بهترین نویسندگی (عمادالدین رجبلو) شد.

علی غریب، مجید عراقی، سیده اسوه صادقی، امیرمحمد درویش و حامد فعال در این اثر نمایشی ایفای نقش می کنند. همچنین نفس جافری و ضحا رجایی فر، بازیگران 9 ساله «دشمن خدا» هستند.

علی غریب به عنوان تهیه کننده و سعید سیادت به عنوان مجری طرح در این پروژه حضور دارند.

نمایش «دشمن خدا» در دو اپیزود دبستان دخترانه و پادگان نظامی روی صحنه می رود.
اپیزود اول این نمایش، روایت دعوای دو دختر کوچک بر سر برگه انشا در دفتر ناظم دبستانی دخترانه است و اپیزود دوم نیز دعوای دو سرباز در دفتر فرمانده پادگان را به نمایش می گذارد؛ اینجاست که ما باید قضاوت کنیم که چه کسی دروغ می گوید؟

دیگر عوامل این اثر نمایشی و محل اجرا به زودی اعلام خواهد شد.

220

در دور سوم اجرا/«دُشمنِ خدا» به صحنه بازمی گردد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در دور سوم اجرا/«دُشمنِ خدا» به صحنه بازمی گردد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در دور سوم اجرا/«دُشمنِ خدا» به صحنه بازمی گردد"، کلیک کنید.