دستگیری شرور مسلح متواری در اندیمشک

دستگیری شرور مسلح متواری در اندیمشک

آفتاب نیوز :

سرهنگ علیرضا میررضایی اظهار کرد: در پی ادامه روند اجرای طرح های امنیت اجتماعی با هدف مبارزه قاطع با سارقان و مخلان امنیت، ماموران پلیس این فرماندهی با رصد دستگیری سارق و شروری که در پرونده خود سوابق متعدد کیفری اعم از سرقت مسلحانه منزل، تیراندازی و درگیری مسلحانه منجر به جرح در محاکم قضایی و انتظامی داشت، به صورت ویژه در دستور کار پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با رصد اطلاعاتی و اقدامات تخصصی، این شرور سابقه دار عامل جرایم متعدد را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

میررضایی بیان کرد: متهم در تحقیقات فنی پلیس  به سه فقره سرقت مسلحانه منزل و پنج فقره تیراندازی به منازل اشخاص اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

دستگیری شرور مسلح متواری در اندیمشک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری شرور مسلح متواری در اندیمشک" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری شرور مسلح متواری در اندیمشک"، کلیک کنید.