دستگیری عاملان تیراندازی در شاهرود/ دختر 15 ساله مجروح شد

دستگیری عاملان تیراندازی در شاهرود/ دختر 15 ساله مجروح شد

آفتاب نیوز :

سرهنگ علیرضا شائینی صبح چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی شاهرود بابیان اینکه شب گذشته وقوع یک مورد تیراندازی در یکی از روستاهای بخش بسطام خبر داد و ابراز داشت: بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی با بیان اینکه سه نفر با پوشاندن صورت خود به سمت در منزل یکی از اهالی تیراندازی کردند، افزود: این افراد بعد از تیراندازی متواری شدند.

فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه تیر ساچمه ای دست یک دختر نوجوان 15 ساله را مجروح کرد، ابراز داشت: مصدوم توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی انتقال یافت.

شائینی با بیان اینکه با اشراف اطلاعاتی پلیس رد پای این سه نفر شناسایی شد، تصریح کرد: طی عملیات غافلگیرانه افراد مورد نظر دستگیر شدند.

وی بابیان اینکه مجرمان علت این اقدام را خصومت شخصی اعلام کردند، افزود: با هر فرد یا گروهی که امنیت مردم را زیر سوال ببرد به طور یقین برخورد می شود.

 

دستگیری عاملان تیراندازی در شاهرود/ دختر 15 ساله مجروح شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری عاملان تیراندازی در شاهرود/ دختر 15 ساله مجروح شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری عاملان تیراندازی در شاهرود/ دختر 15 ساله مجروح شد"، کلیک کنید.