دستگیری متهمین فروش غیرمجاز دارو در فضای مجازی/ کشف 50 هزار فقره داروی کمیاب و نایاب

دستگیری متهمین فروش غیرمجاز دارو در فضای مجازی/ کشف 50 هزار فقره داروی کمیاب و نایاب

رییس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری متهمین فروش غیرمجاز دارو در فضای مجازی و کشف 50 هزار فقره دارو کمیاب و نایاب خبر داد.

به گزارش آژیراک سرهنگ معظمی گودرزی در تشریح دستگیری دو متهم فروش غیر مجاز محصولات سلامت محور در فضای مجازی گفت: در چند روز گذشته همکارانم در مرکز مبارزه با جرایم سایبری تمرکز ویژه ای بر روی محصولات سلامت محور و فروش غیر مجاز آنها در مطب های زیرزمینی کانال ها و گروه های فضای مجازی داشتند. 

وی افزود: در یک اقدام هوشمندانه و ضربتی همکارانم موفق شدند بالغ بر 50 هزار فقره انواع داروهای کمیاب و نایابی که برای پیوند اعضا استفاده می شود و در داروخانه های خاص آن هم با آژیراک و مجوز پزشکان متخصص ارایه می شود و متاسفانه در اختیار این دو متهم  بود کشف و هر دو متهم دستگیر شدند.

وی ادامه داد: با همکاری دادسرای مقابله با جرایم پزشکی این دو متهم در حال حاضر بازداشت هستند همچنین برخی از این داروها در یکی از مطب های زیرزمینی مربوط به داروهای سقط جنین بود که بیش از هزار قلم از این داروها هم در اختیار این مجرمین سایبری بود که مستقیماً جان و سلامت مردم را به مخاطره می اندازند.

رییس پلیس فتای تهران بزرگ تاکید کرد: به همه شهروندان توصیه می کنیم  فضای مجازی کانال ها و گروه های که در این فضا فعالیت می کنند محل مناسبی برای تهیه دارو و موضوعاتی که مستقیماً با سلامت آنها ارتباط دارد نیست بلکه بهتر است این داروها از مجاری رسمی و تعریف شده و تحت نظر پزشک تهیه شوند. 

پایان خبر آژیراک

دستگیری متهمین فروش غیرمجاز دارو در فضای مجازی/ کشف 50 هزار فقره داروی کمیاب و نایاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری متهمین فروش غیرمجاز دارو در فضای مجازی/ کشف 50 هزار فقره داروی کمیاب و نایاب" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری متهمین فروش غیرمجاز دارو در فضای مجازی/ کشف 50 هزار فقره داروی کمیاب و نایاب"، کلیک کنید.