دستگیری کلاهبردار میلیاردی در کمد دیواری

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در کمد دیواری

آفتاب نیوز :

سردار حسن مفخمی شهرستانی در تشریح این خبر بیان کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان شهر زیراب و ارایه شکایت مبنی بر اینکه فردی به بهانه ساخت و ساز ساختمان از وی مبلغ بیش از 10 میلیارد ریال دریافت کرد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری 13 زیراب شهرستان سوادکوه با هماهنگی قضایی و در یک عملیات غافلگیرانه، متهم را که بیش از 14 سال از شهرستان ورامین متواری بوده در داخل کمد دیواری مخفیگاهش دستگیر کردند.

به گزارش آژیراک به نقل از پایگاه خبری پلیس،فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: در تحقیقات به عمل آمده متهم که یک کلاهبردار حرفه ای و سابقه دار و دارای 30 پرونده قضایی بوده و در تحقیقات پلیسی به بزه ارتکابی خود و 30 پرونده دیگر کلاهبرداری در استان های دیگر اعتراف کرد.

سردار مفخمی شهرستانی با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد، خاطر نشان کرد: شهروندان مراقب باشند در صورتی که از آنان به بهانه ساخت و ساز کلاهبرداری شده برای طرح شکایت به پلیس شهرستان سوادکوه مراجعه کنند.

خلع ید 7هزار متری اراضی ملی در گلوگاه

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از خلع ید 7هزار و 727 متر از اراضی ملی از چنگ زمین خواران در شهرستان گلوگاه خبر داد.

سید موسی حسینی با اعلام این خبر، گفت: در پی تصرف 7 هزار و 727متر مربع از اراضی ملی توسط افرادی سودجو در شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تجاوز به منابع طبیعی، تجاوز به سرمایه های کشور و حقوق همه مردم به ویژه نسل آینده این کشور است، اظهار کرد: ماموران انتظامی طی هماهنگی قضایی و با همکاری یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان گلوگاه، توانستند زمین های تصرف شده از چنگ این افراد را رهاسازی کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران ارزش زمین رهاسازی شده از چنگ این زمین خواران را برابر نظر کارشناسان بالغ بر 80 میلیارد ریال عنوان کرد. 

سردار حسینی خاطرنشان کرد: زمین خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره مندی از نعمت های خدادادی با هدف رسیدن به سودهای کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می کنند که برای مقابله با این مشکل، همکاری همه مردم و دستگاه های نظارتی الزامی است.

دستگیری ضارب پزشک اورژانس در نور

فرمانده انتظامی شهرستان نور از دستگیری ضارب پزشک اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) شهر نور خبر داد و گفت: پلیس اجازه هنجار شکنی به مخلان نظم و امنیت را نخواهد داد.

سرهنگ کارآگاه ” احمد امینی” در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر ضرب و جرح پزشک اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) شهر نور، بلافاصله عوامل انتظامی در محل حادثه حاضر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نور ادامه داد: ماموران با تحقیقات و اشراف اطلاعاتی ضارب را شناسایی و بلافاصله دستگیر و با تشکیل پرونده روانه دادسرا کردند.

سرهنگ امینی با اشاره به اینکه تمام اقدامات کارکنان اورژانس در راستای خدمت گذاری به مردم است گفت: پلیس با تمام توان با مخلان نظم و امنیت برخورد می کند و اجازه جولان به افراد فرصت طلب و هنجار شکنان را نمی دهد.

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در کمد دیواری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری کلاهبردار میلیاردی در کمد دیواری" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری کلاهبردار میلیاردی در کمد دیواری"، کلیک کنید.