دقیقی: دورنمای شمس آذر در این فصل گرفتن سهمیه آسیایی بود

دقیقی: دورنمای شمس آذر در این فصل گرفتن سهمیه آسیایی بود

آژیراک/قزوین سرمربی شمس آذر گفت: ما به اهدافی که این فصل داشتیم رسیده ایم هرچند اگر بازیکن نمی فروختیم دورنمای ذهنی من گرفتن سهمیه آسیایی بود، خیلی از بازی ها از لحاظ ظرفیت هایی که رقیبمان داشت و ما نداشتیم، مانند جنگ نابرابر بود، اما با این همه ما تلاش کردیم و در ادامه هم همین روند را در پیش خواهیم گرفت.

به گزارش آژیراک، سعید دقیقی سه شنبه شب، 11 اردیبهشت در نشست خبری پس از بازی شمس آذر و پیکان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خدا را سپاسگزاریم که توانستیم در روزی که هواداران در ورزشگاه نبودند با تلاش جای خالی آنان را پر کنیم و پیروز از زمین خارج شویم.

وی ادامه داد: تیمی پیکان هم با حضور آقای عنایتی در نیم فصل دوم عملکرد بهتری دارد، اما امروز ما شایسته پیروزی بودیم و می توانستیم با گل های بیشتر بازی را پیروز شویم و اگر تماشاگران در ورزشگاه حضور داشتند به طور قطع عملکرد بهتری از خودمان نشان می دادیم.

سرمربی شمس آذر بیان کرد: ای کاش فوتبال ایران شمس آذر را ویژه می دید و این تیم را مورد بررسی قرار می داد، ما هیچ وقت در فوتبال به دنبال تلف کردن وقت و کند کردن جریان بازی نبودیم، در مباحث تاکتیکی هم با همه کاستی هایی که داشتیم به اعتقاد بنده بچه های ما فوق العاده کار می کنند و جای تقدیر و تشکر از بازیکنان دارد چون به یقین کار سختی است.

وی گفت: ما به اهدافی که این فصل داشتیم رسیده ایم هرچند اگر بازیکن نمی فروختیم دورنمای ذهنی من گرفتن سهمیه آسیایی بود، خیلی از بازی ها از لحاظ ظرفیت هایی که رقیبمان داشت و ما نداشتیم، مانند جنگ نابرابر بود، اما با این همه ما تلاش کردیم و در ادامه هم همین روند را در پیش خواهیم گرفت تا بازی زیبا از خودمان به نمایش بگذاریم.

این مربی فوتبال ادامه داد: شعار ما تلاش، تلاش و تلاش است و همواره در همه مباحث استمرار خواهیم داشت، ما همه با هم در کنار هم تلاش کردیم، ظرفیت ساختیم و خدا هم کمکمان کرد تا به نقطه ای که اکنون ایستاده ایم برسیم .

دقیقی درخصوص موضوع مربوط به حمایت مالی از شمس آذر گفت: این تیم در ابعاد مختلف برای استان قزوین موقعیت ساخته و قطع به یقین اگر حمایت مالی از شمس آذر اتفاق نیفتد دیگر نمی شود تیم داری کرد اما می شود با کمک شورای شهر و شهرداری شرایط را برای این تیم بهتر کرد، این مطالبه من به عنوان یک شهروند قزوینی است.

پایان خبر آژیراک

دقیقی: دورنمای شمس آذر در این فصل گرفتن سهمیه آسیایی بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دقیقی: دورنمای شمس آذر در این فصل گرفتن سهمیه آسیایی بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دقیقی: دورنمای شمس آذر در این فصل گرفتن سهمیه آسیایی بود"، کلیک کنید.