دلیل باخت شهرداری در فینال بسکتبال غرب آسیا

دلیل باخت شهرداری در فینال بسکتبال غرب آسیا

ارسلان کاظمی، درباره دلایل باخت شهرداری گرگان مقابل الریاضی لبنان صحبت کرد.

به گزارش آژیراک، تیم بسکتبال شهرداری گرگان در نخستین بازی از سری فینال سوپر لیگ غرب آسیا، با نتیجه سنگین 95 – 60 مقابل الریاضی لبنان شکست خورد که ارسلان کاظمی، کاپیتان و ستاره کهنه کار این تیم درباره دلایل باخت در  این بازی صحبت کرد. 

ارسلان کاظمی پس از باخت مقابل الریاضی لبنان گفت: دو، سه هفته است که ما به دنبال جذب یک بازیکن خارجی دوم هستیم تا تیم را از این شرایط سخت خارج کنیم. امیدوارم برای بازی بعد یک بازیکن جذب کنیم چون واقعا تیم ما به بازیکن (در پست پنج) نیاز دارد.

او ادامه داد: من از اینکه 40 دقیقه کامل در زمین بازی کنم متنفرم اما در 4 – 5 باز اخیر این کار را کرده ام چون تیم به من نیاز داشت. با این حال برخی مواقع نمی شود این کار را به خوبی انجام داد. من امیدوارم دومین بازیکن خارجی را برای تیم جذب کنیم.

کاظمی در پایان صحبت های خود گفت: ما خیلی بد بازی کردیم. در این دیدار 35 اقدام سه امتیازی داشتیم که فقط 20 درصد آنها تبدیل به امتیاز شد. وقتی یک تیم از 35 پرتاب تنها 7 بار موفق به کسب امتیاز می شود، راهی برای بردن وجود ندارد و به نظر من اصلی ترین دلیل باخت همین بود. 

پایان خبر آژیراک

دلیل باخت شهرداری در فینال بسکتبال غرب آسیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دلیل باخت شهرداری در فینال بسکتبال غرب آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دلیل باخت شهرداری در فینال بسکتبال غرب آسیا"، کلیک کنید.