دوربین های نظارتی در بهشت زهرا(س) افزایش می یابد

دوربین های نظارتی در بهشت زهرا(س) افزایش می یابد

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) از افزایش تعداد دوربین ها در این سازمان خبر داد.

به گزارش آژیراک، جواد تاجیک در مورد احداث آرامستان جدید در تهران، اظهار کرد: برای سال بعد پیش بینی کردیم حداقل یک نقطه و سعی می کنیم تا دو نقطه از نقاطی که حایز شرایط انحصار هستند را مورد تملک قرار داده و آماده سازی آن را به منظور ایجاد آرامستان جدید پایتخت انجام دهیم.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با پرداختن به بودجه در نظر گرفته شده توسط شورای اسلامی شهر تهران برای این سازمان هم گفت: این بودجه برای آماده سازی اولیه مثل دیوارکشی و ایجاد زیرساخت های اولیه یک آرامستان می تواند جوابگو باشد.

تاجیک با اشاره به افزایش تعداد دوربین ها در سازمان بهشت زهرا (س)، تصریح کرد: دوربین ها در سازمان بهشت زهرا(س) در حال افزایش است ؛ دوربین هایی که تعداد ماشین ها و پلاک ها را ثبت می کند و همچنین دوربین هایی که در قطعات عمومی و گلزار شهدا فعال هستند.

بر اساس گزارش سایت شهر، پیش تر تاجیک در مورد احداث آرامستان های جدید گفته بود که به دلیل گسترش شهر و مسایل دیگری همچون در نظر گرفتن پدافند غیر عامل و ملاحظات شرایط بحران باید آرامستان های ما در جغرافیای شهر توزیع شود. این در حالیست که ما ظرفیت عبور از بحران را از حالت عادی جدا کرده ایم و 50 هزار قبر برای زمان بحران پیش بینی شده، ولی این قبور نیز به صورت متمرکز در بهشت زهرا قرار گرفته است. این در حالیست که در مدیریت بحران، تهران را به پنج پهنه تقسیم کرده اند که نیاز است متناسب با آن توزیع آرامستان در شهر صورت بگیرد.

وی درخصوص امکان توسعه بهشت زهرا(س) در محل فعلی آن نیز تاکید کرد: امکان توسعه بهشت زهرا وجود ندارد. چرا که پیرامون آن ساختمان های مسکونی قرار گرفته و اگر حداقل فضاهایی هم وجود داشته باشد با توجه به شرایط ترافیکی تصمیمی برای توسعه آن در این محدوده نداریم؛ لذا بهتر است به فکر آرامستان جدید باشیم، تدبیری که اگر 20 سال پیش انجام می شد امروز با چنین بحرانی مواجه نمی شدیم.

پایان خبر آژیراک

دوربین های نظارتی در بهشت زهرا(س) افزایش می یابد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دوربین های نظارتی در بهشت زهرا(س) افزایش می یابد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دوربین های نظارتی در بهشت زهرا(س) افزایش می یابد"، کلیک کنید.