دور دوم انتخابات مجلس در تهران الکترونیکی برگزار می شود

دور دوم انتخابات مجلس در تهران الکترونیکی برگزار می شود

رییس ستاد انتخابات استان تهران از برگزاری دور دوم انتخابات در حوزه انتخابیه تهران به صورت تمام الکترونیک خبر داد و گفت: آموزش های لازم به مردم و عوامل اجرایی ارایه خواهد شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آژیراک، سید عباس جوهری عصر چهارشنبه در جلسه ستاد انتخابات استان تهران، ضمن تقدیر از همکاری تمامی دست اندرکاران برگزاری مرحله اول انتخابات اظهار کرد: نتیجه اخلاص و هم افزایی همه عوامل این بود که انتخابات با بهترین شرایط و در امنیت و آرامش کامل با حضور پرشور مردم برگزار شد.

جوهری با اشاره به تلاش 200 روزه دست اندرکاران و عوامل و مسوولان برگزاری مرحله نخست انتخابات، گفت: خوشبختانه تمام برنامه ریزی ها به بهترین شکل اجرایی و انتخابات در استان تهران با تعامل بسیار بالا، حضور چشمگیر مردم و بدون کوچک ترین چالش و تنش برگزار شد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با بیان اینکه در دو حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، پردیس، اسلامشهر و ورامین، پیشوا، قرچک، انتخابات مجلس شورای اسلامی به دور دوم کشیده شده است، گفت: 21 اردیبهشت ماه این انتخابات را در استان تهران برگزار خواهیم کرد.

رییس ستاد انتخابات استان تهران از برگزاری دور دوم انتخابات در حوزه انتخابیه تهران به صورت تمام الکترونیک خبر داد و افزود: آموزش های لازم به مردم و عوامل اجرایی حاضر در پای صندوق های رای ارایه خواهد شد.

جوهری عنوان کرد: سوال مهمی که معمولا پرسیده می شود این است که چه کسانی می توانند در دور دوم رای بدهند، در پاسخ به این سوال عرض می شود دو گروه می توانند در دور دوم رای خود را به صندوق ها بیاندازند گروه اول کسانی هستند که در دور اول انتخابات در همان حوزه انتخابیه (تهران یا ورامین) رای داده اند و گروه دوم افرادی هستند که در دور اول انتخابات در هیچیک از حوزه های انتخابیه کشور شرکت نکرده و رای نداده اند، این دو گروه بر اساس قوانین انتخابات می توانند در این دوره حاضر شوند و رای خود را به صندوق بیاندازند.

رییس ستاد انتخابات استان تهران با تاکید بر اینکه آمار همه افراد شرکت کننده در دور اول انتخابات ثبت شده و در صورت مراجعه به صندوق این مورد مشخص می شود، گفت: افرادی که در دور اول انتخابات در حوزه انتخابیه غیر از تهران، ری، شمیرانات، پردیس، اسلامشهر و ورامین، قرچک و پیشوا رای داده باشند نمی توانند در این دو حوزه رای بدهند.

دور دوم انتخابات مجلس در تهران الکترونیکی برگزار می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دور دوم انتخابات مجلس در تهران الکترونیکی برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دور دوم انتخابات مجلس در تهران الکترونیکی برگزار می شود"، کلیک کنید.