دیدار مقامات نظامی ازبکستان و افغانستان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنلاین آژیراک در تاشکند، سرتیپ «سلیم جان حسن اف» فرمانده نیروهای مرزی خدمات امنیت دولتی ازبکستان با هییت وزارت دفاع ملی طالبان به سرپرستی «الحاجی ملا رحمت الله «محمد» فرمانده سپاه 209 دیدار کردند.

طرفین در این دیدار مشکلات و سختی های مربوط به مرزها را با طرف مقابل در میان گذاشتند و همچنین بر روابط دوجانبه، همکاری متقابل و تفاهم بین دو کشور همسایه تاکید کردند.

مرز افغانستان و ازبکستان 144 کیلومتر طول دارد و از نقطه مرزی سه گانه با ترکمنستان به سه نقطه مرزی سه گانه با تاجیکستان در امتداد رودخانه آمو دریا ادامه دارد، این مرز کوتاه ترین مرز خارجی ازبکستان است.

دیدار مقامات نظامی ازبکستان و افغانستان

پایان پیام
شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدار مقامات نظامی ازبکستان و افغانستان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار مقامات نظامی ازبکستان و افغانستان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار مقامات نظامی ازبکستان و افغانستان"، کلیک کنید.