راهکارهای رییس جامعه مبلغان برای ایجاد امید در کشور

راهکارهای رییس جامعه مبلغان برای ایجاد امید در کشور

رییس جامعه مبلغان کشور گفت: وقتی چهره خورشیدگونه رهبر معظم انقلاب را می بینیم، دلمان پر از نور و امید می شود. سر تا پای ایشان پر از انرژی و امید به آینده است. ایشان با آن فکر عمیق و بلندی که دارند جامعه را به درستی هدایت می کنند. از مسیولان و کارگزاران نظام در هر رده و پستی می خواهم به ایشان اقتدا کنند.

حجت الاسلام مرتضی ادیب یزدی در گفت وگو با آژیراک رابطه دولت – ملت را در افزایش مشارکت مردم در انتخابات 1402 موثر دانست و گفت: از رییس جمهور و هییت دولت توقع داریم آغوش خود را به روی مردم باز کنند تا مردم بتوانند خواسته های شان را بیان کنند.

باید عوامل خوش بینی مردم به نظام، اسلام و انقلاب فراهم شود

وی ادامه داد: کلیه دستگاه های دولتی برای تامین نظرات به حق و مشروع مردم دست در دست هم دهند و به حرکت درآیند و مطالبات آنان را تامین کنند تا جامعه احساس خوشبختی کند. اگر مردم احساس نگرانی داشته باشند نشان می دهد که مسیولان نتوانسته اند مطالبات آنان را تامین کنند.

رییس جامعه مبلغان کشور ادامه داد:  باید عوامل خوش بینی مردم به نظام، اسلام و انقلاب فراهم شود. به کار گرفتن فرهیختگان و نقش دادن به افرادی که در گذشته انقلاب نقش داشتند اهمیت زیادی دارد. خدا را خوش نمی آید افرادی که همه چیزشان را فدای نظام و انقلاب کردند در گوشه عزلت بنشینند و کسی به آنان توجهی نداشته باشد. ایثارگران و جانبازان عزیزی که تمام هستی شان را برای اعتلای کشور و انقلاب از دست دادند به شدت باید مورد توجه قرار گیرند. دل خانواده های جانبازان و ایثارگران بدست آید و مشکلات شان برطرف شود. توقع نداریم برای جانبازان امکانات چندانی فراهم شود اما این توقع را داریم که حیثیت و اعتبار آنان در جامعه حفظ شود.

ادیب یزدی ادامه داد: امام فرمودند «جانبازان رهبران نهضت هستند.» جانبازان به هیچ قیمتی حاضر به فروش هویت شان که همانا ایثارگری و جانبازی است، نیستند باید جایگاه واقعی شان را در جامعه بدست آورند. زمانی که کشور 32 میلیون جمعیت داشت بالغ بر 6 میلیون نفر در خیابان انقلاب تهران در حمایت از جمهوری اسلامی شعار دادند. نباید اجازه داد از کرده شان پشیمان شوند.

از عناصر دلسوز و متعهد به انقلاب و کشور بهتر و بیشتر استفاده شود

وی تصریح کرد: جامعه تشنه حوادث شیرین و امیدبخش است و باید اتفاقات قابل توجهی بیفتد تا مردم به خود بگویند چقدر خوب شد که انقلاب کردند. امیدوارم راه های نرفته، رفته شود و از عناصر دلسوز و متعهد به انقلاب و کشور بهتر و بیشتر استفاده شود.

ادیب یزدی درخواست کرد: از وزیر آموزش و پرورش می خواهم که امور تربیتی را در مدارس احیا کند تا امور تربیتی مدارس بر روی فکر و باورهای نسل جوان کار کنند. شهدایی که از مدارس و آموزش و پرورش تقدیم انقلاب شد اکثراً به نفس امور تربیتی مدارس راهی جبهه ها شدند. واحدهای آموزشی به خصوص دبستان و دبیرستان ریشه های فرهنگی کشور هستند که در معرض آسیبهای جدی قرار دارند.

نمازهای جمعه باید عناصر سیاه را به سمت خاکستری و عناصر خاکستری را به سمت سفید تبدیل کند

رییس جامعه مبلغان کشور با نقد عملکرد برخی خطبای نماز جمعه، گفت: مسایل مطرح شده توسط خطبای جمعه باید به نحوی بروز و تاثیرگذار باشد که در قلب نمازگزاران اثر بگذارد. نمازهای جمعه باید بتواند عناصر سیاه را به سمت خاکستری و عناصر خاکستری را به سمت سفید تبدیل کند. اصلاح شرایط حاکم بر نمازهای جمعه موجب دلبستگی بیشتر مردم به نظام و انقلاب می شود. وقتی چهره خورشیدگونه رهبر معظم انقلاب را می بینیم، دلمان پر از نور و امید می شود. سر تا پای ایشان پر از انرژی و امید به آینده است. ایشان با آن فکر عمیق و بلندی که دارند جامعه را به درستی هدایت می کنند. از مسیولان و کارگزاران نظام در هر رده و پستی می خواهم به ایشان اقتدا کنند.

پایان خبر آژیراک

راهکارهای رییس جامعه مبلغان برای ایجاد امید در کشور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راهکارهای رییس جامعه مبلغان برای ایجاد امید در کشور" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راهکارهای رییس جامعه مبلغان برای ایجاد امید در کشور"، کلیک کنید.