رستگاری پارس جنوبی در ثانیه های پایانی

رستگاری پارس جنوبی در ثانیه های پایانی

آفتاب نیوز :

هفته بیست و ششم لیگ دسته اول کشور امروز نیز پیگیری شد که در یکی از حساس ترین دیدار ها تیم فوتبال پارس جنوبی از ساعت 19 و 30 در ورزشگاه تختی جم میزبان تیم انتهای جدولی داماش گیلان بود و به برتری سه بر دو دست یافت. 

نیمه اول شاگردان روانخواه نمایش قابل قبولی داشتند و با دو گل مهدی زارع و میلاد متقیان پیروز به رختکن رفتند. 

در نیم دوم ورق برگشت و یا عقب نشینی پارس جنوبی این داماش بود که دست به حمله زد و موفق شد دو گل خورده را در دقایق 56 و 81 توسط میرهادی میرجوان بازیکن سابق همین تیم پارس جنوبی جبران کند. 

پس از این گل حملات جمی ها شدت بیشتری گرفت و در هفتمین دقیقه وقت اضافه این دیدار مهاجم پارسی ها موفق شد گل سوم و پیروزی بخش تیمش را وارد دروازه داماش کند تا جمی ها در ماراتنی سخت حریف شمالی خود را شکست دهد.

رستگاری پارس جنوبی در ثانیه های پایانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رستگاری پارس جنوبی در ثانیه های پایانی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رستگاری پارس جنوبی در ثانیه های پایانی"، کلیک کنید.